Season 2024
find your program

Find
Advanced search

Сезон 2023

Українська дика природа неймовірна — ліси і степи, болота і гори, скелі і печери, ріки і моря, і навіть пустеля. Тут збереглися праліси, рідкісні типи оселищ, де проживають виняткові тварини та рослини.
РФ, вдершись в Україну, поставила під загрозу їхнє існування: деякі національні парки та заповідники були і залишаються зоною бойових дій, пережили чи досі переживають російську окупацію. Під цим текстом ви знайдете мапу безпечності відвідування заповідних територій зі статусом кожної установи.
Частина національних парків і заповідників доступна для відвідування. Завдяки щохвилинній мужності українських військових ми можемо бувати в дивовижних місцях, пізнавати своє та перезавантажуватися — щоб далі спільно наближати перемогу України.
Разом із працівниками парків ми склали 20 туристичних програм, які познайомлять вас із доступною нині заповідною природою України: від порогів Південного Бугу, які ще пам’ятають козацькі човни, до вцілілої давньоруської фортеці в Сколівських Бескидах. Кожна турпрограма — це детальна інструкція для мандрівника: з контактами, локаціями, активностями та навіть рекомендаціями місцевих страв.
Мерщій натискайте кнопку — та обирайте турпрограму на наступні вихідні!

Мапа безпеки природно-заповідного фонду України

alt
alt Перейти на карту

Інформація оновлена:

23.05.2023

  • 19 Доступно

  • 27 Частково обмежено

  • 15 Тимчасово закрито

  • 20 Окуповано

News

All news

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: