Без бар’єрів: ще три інклюзивні маршрути з’явились в нацпарках

У двох нацпарках та одному заповіднику відкрили нові еко-освітні інклюзивні стежки. Маршрути забезпечили інфраструктурою для осіб з особливими потребами.

Облаштували інклюзивну стежку у Карпатському біосферному заповіднику у «Долині нарцисів» поблизу міста Хуст. За складністю маршрут кваліфікується як простий. Тривалість мандрівки складає близько 1,5 години. Екостежка починається біля будівлі еколого-освітнього центру «Музей нарцису». Вона проходить асфальтованою дорогою, що робить її доступною для осіб на інвалідних візках. На маршруті облаштовані 8 місць відпочинку та три оглядові майданчики. Також вздовж маршруту розміщені зручні інформаційні стенди.

Ще одну стежку облаштували у Національному природному парку «Дністровський каньйон» у місті Заліщики. Там створили маршрут «Заліщицький парк». У парку встановили 5 інформаційних стендів з QR кодами для озвучення основної інформації про маршрут, а саму стежку зробили зручною для пересування людей на інвалідних візках. 

Також стежку облаштували у Національному природному парку «Білобережжя Святослава». На маршруті «Суворівський» встановлено 10 спеціальних переходів в місцях найбільш зручного перетину Кінбурнської коси від причальної до пляжної зони. Ці переходи є зручними для пересування на візках по піску. На цьому ж маршруті обладнали і заїзд в море.

Нагадаємо, що Уряд схвалив Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та затвердив План заходів на наступні півтора роки. Його мета – усунути бар’єри у різних сферах суспільного життя до 2030 року, аби Україна стала комфортною для кожного громадянина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Всесвітній день водно-болотних угідь

Болота займають 2 % території України — це майже як уся Закарпатська область. Найбільше боліт на Поліссі: у Рівненській, Волинській та Чернігівській областях. Цьогорічне гасло Всесвітнього дня водно-болотних угідь — “Час відновити водно-болотні угіддя”. Дослідники з National Geographic розповіли, за що ж людство має бути вдячне болотам. Ми обрали 4 яскраві цитати: — Болота діють як […]

  • Екологія
  • Охорона

Події для природоохоронців. 1-7 лютого

Цього разу зібрали онлайн- і офлайн-події про відновлення та захист природи, прогулянки, конференції та книжкові новини. Екоактивістам із Києва. 1 лютого до 16:00 можна зареєструватися на зустріч з командою Управління екології щодо захисту водних об’єктів. Сама зустріч відбудеться 3-го лютого. Реєстрація та подробиці: http://surl.li/eqqpt  Українська Природоохоронна Група – UNCG, ГО “Екосфера” та Environment People Law […]

  • Конференція
  • Екологія

Збираєтеся на лижі? Заїдьте у національний парк!

Нарешті на гірськолижних курортах синоптики прогнозують сніг і морозець. Якщо збираєтеся на лижі, заїдьте по дорозі в національний парк! Кожен національний парк має пізнавальні маршрути, які об’єднують найцікавіше — водоспади, скелі, потічки, архітектурні та природні пам’ятки. Які саме парки найкраще відвідати, вирушаючи на лижі, підказує туристичний експерт Сергій Підмогильний. Буковель: Карпатський національний природний парк Драгобрат: […]

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: