Студентам

Парки та заповідники – це найкращі місця для наукових, навчальних та виробничих практик. Це місця, де теорія “оживає в буквальному сенсі, і побачене в підручниках розквітає, біжить, летить, пахне, височіє, гуркотить, вражає і запам’ятовується.

Студенти яких спеціальностей можуть проходити практику?

Усі установи природно-заповідного фонду приймають на практику студентів різних спеціальностей. Біологи та географи, лісівники та гідрологи, метеорологи та геологи – ось неповний перелік тих, хто потрібен для дослідження і розроблення методів збереження природи. Також тут радо візьмуть на практику майбутніх вчителів та журналістів, працівників культури та художників – адже про охорону місцевої природи потрібно цікаво та яскраво розповідати щодня як дітям у школі і місцевим мешканцям, так і всьому світу за допомогою вебсайтів та соціальних мереж. Але установам природно-заповідного фонду не менше потрібні бухгалтери та економісти, менеджери та інспектори. Тож якщо вам цікава тема охорони природи – спробуйте себе у ролі працівника національного природного чи регіонального ландшафтного парку, біосферного чи природного заповідника, ботанічного або зоологічного саду чи дендрологічного парку. 

Де довідатися детальніше?

Більш детально про умови проходження практики можна дізнатися безпосередньо в адміністрації обраної вами установи природно-заповідного фонду.

А що, якщо хочу працювати у міністерстві? 

Якщо ви бачите себе у ролі чиновника у сфері охорони навколишнього природного середовища – можна пройти практику у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, зокрема в Департаменті природно-заповідного фонду. Для цього необхідно звернутися з відповідним проханням у письмовому вигляді та попередньо домовитися про цікаві для вас напрямки практики з відповідальними фахівцями. Контакти Міндовкілля та телефони фахівців різних напрямків можна дізнатися на вебсайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: