У Карпатському біосферному заповіднику продовжується підгодівля тварин

Працівники служби державної охорони продовжують підгодовувати диких копитних тварин у лісових масивах Карпатського біосферного заповідника. Про це повідомили на сторінці заповідника у Фейсбук.

“Підгодівля диких тварин взимку відіграє дуже важливу роль у збереженні їх популяцій. Адже цьогорічна зима видалась багатосніжною і копитним важко добувати собі їжу. Зокрема, регулярно проводяться обстеження та наповнення годівниць кормом. Крім того, у спеціально облаштованих солонцях лісівники розміщують шматки солі-лизунця, яка компенсує копитним зимову нестачу мінеральних речовин”, – розповідають працівники заповідника.

У підгодівля тварин допомагає техніка, яку отримав заповідник у межах українсько-німецького проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні». Це снігоходи, автомобілі та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

6 національних природних парків презентували нові сайти

6 національних парків представили нові сучасні сайти з інформацією про маршрути, контакти, перелік активностей, можливості де зупинитися та поїсти, детальні описи флори та фауни установи.

  • Без категорії
  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: