У Карпатському біосферному заповіднику продовжується підгодівля тварин

Працівники служби державної охорони продовжують підгодовувати диких копитних тварин у лісових масивах Карпатського біосферного заповідника. Про це повідомили на сторінці заповідника у Фейсбук.

“Підгодівля диких тварин взимку відіграє дуже важливу роль у збереженні їх популяцій. Адже цьогорічна зима видалась багатосніжною і копитним важко добувати собі їжу. Зокрема, регулярно проводяться обстеження та наповнення годівниць кормом. Крім того, у спеціально облаштованих солонцях лісівники розміщують шматки солі-лизунця, яка компенсує копитним зимову нестачу мінеральних речовин”, – розповідають працівники заповідника.

У підгодівля тварин допомагає техніка, яку отримав заповідник у межах українсько-німецького проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні». Це снігоходи, автомобілі та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Учитися говорити простіше. Співробітники нацпарків і заповідників пройшли тренінг з комунікації

“Якщо ми будемо й далі робити свою роботу, але висловлюватися простіше, то наші ідеї знайдуть більше читачів, слухачів і прихильників”: 17-19 травня Українська природоохоронна група провела комунікаційний тренінг для співробітників природоохоронної галузі.

  • Без категорії
  • Війна
  • Конференція
  • Наука

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: