20 туристичних програм національними парками на вихідні — щоб подорожувати було зручно

Сплавитися Південним Бугом, пройти стежками давньоруських князів, вилазити на скелі, рахувати овець на полонині та хвилі Дністра — національні природні парки України відкривають усі ці можливості. Щоб спростити туристам поїздки до національних парків, команда wownature разом із працівниками 20 нацпарків і заповідників створили туристичні програми на вихідні.

Як доїхати до національного парку? Куди саме їхати? Чи можна там лишитися з ночівлею? Де там їсти? Чи можна обдивитися все за один день? Коли турист збирається в національний парк, у нього виникає багато запитань. Щоб зробити поїздку зручнішою, команда wownature разом із працівниками установ розробили 20 туристичних програм на вихідні. 

Для туристичних програм обрали установи, які не мають обмежень на відвідування або є безпечними та мають часткові обмеження (наприклад, пов’язані із розташуванням нацпарку в поблизу українсько-польського кордону). Здебільшого турпрограми охоплюють парки Карпатського регіону, Галичини, Волині, Поділля. 

Програми подорожей національними парками й заповідниками можна знайти тут. Турист побачить способи добирання, мобільні телефони відповідальних працівників, маршрути та пам’ятки з геолокацією та фото, варіанти пригод і локацій поруч із парком, рекомендації локальної кухні.

Туристичні програми національними парками — це перший туристичний продукт такого типу в Україні. Обирайте маршрут на наступні вихідні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: