Як національні природні парки наближають нашу перемогу

8 місяців тому розпочалася велика війна. Українці далі протистоять ворогу. Національні природні парки прийняли понад 60 000 переселених людей, більш як 5 000 природоохоронців працюють на своїх місцях, 200 з них узяли зброю до рук. Парки працюють, щоб ми могли їх відвідувати та поповнювати свій внутрішній ресурс. Зібрали сьогодні кілька прикладів, як природоохоронці наближають перемогу України.
  • Працівники нацпарку “Залісся” придбали для ЗСУ 2 дрони Mavic-3, термінал Starlink і комплект відеоспостереження.
  • Співробітники Яворівський національний природний парк разом зі школярами та їхніми батьками у жовтні привітали захисників України окопними свічками, які зробили власноруч.
  • У Деснянсько-Старогутському нацпарку співробітники зі школярами створювали малюнки та обереги для наших воїнів.
Плести маскувальні сітки та шкарпетки, збирати чаї та сушити продукти, прихищати та підтримувати вимушено переселені родини — це можуть і роблять природоохоронці.
Долучайтеся до корисних переможних ініціатив!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Відпочити взимку в національному парку: 11 варіантів

Національні природні парки часто розташовані серед дикої природи, далеко від великих доріг і міст. Щоб побачити та встигнути більше, особливо коли день короткий, можна зупинитися на ніч у житлі парку. У цьому переліку зібрали установи, які мають житло з опаленням.

  • Без категорії
  • Мандри

Залізнична романтика, цвітіння пізньоцвіта осіннього та ще 5 причин побувати восени в Ужанському нацпарку

Ужанський національний природний парк - Uzhanskyi National Nature Park розташований у Закарпатській області. Розповідаємо, чому ми любимо це місце і кличемо туди вас:

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: