Ми любимо соціально відповідальний бізнес, а він – нас:)
Ми – бережемо природу. А ви – створюєте нові сенси та унікальні продукти. Тільки уявіть, якою цінною може бути наша співпраця.
Які переваги реалізації таких проєктів?
- Ми можемо реалізувати проєкти, які і справді змінюють світ.
- "Посадити ліс" – хіба звучить просто. Насправді ж реальні проєкти, які бережуть природу, складні і потребують надалі підтримки та догляду, як і ліс. Наші науковці супроводжуватимуть проєкт та порадять кроки, які будуть відчутними для української природи.
Нижче – кілька прикладів, які можуть вас надихнути. Напишіть нам, і ми разом придумаємо дивовижний соціальний проєкт.
Інтерактивна екостежка з INTERTOP Ukraine
Інтерактивну екологічну стежку ми створили зусиллями Національного природного парку "Голосіївський", піар-агенції Gres Todorchuk PR, INTERTOP Ukraine (взуття) та Мінприроди України.
Екостежку завдовжки 2,7 км прокладено в Голосіївському лісі, центральній частині парку. На маршруті розставлені інформаційні стенди та різноманітні цікаві підказки, які допомагають відвідувачам пізнавати природу, бачити, чути та розуміти ліс. Водночас INTERTOP Ukraine не тільки профінансував створення екостежки, але й взяв на себе зобов’язання підтримувати та ремонтувати її протягом тривалого періоду.
Врятувати Тузловські лимани спільно з "Авіація Галичини"
Український бренд одягу "Авіація Галичини" розробив спеціальний дизайн благодійних футболок із зображенням пелікана, щоб допомогти врятувати Тузловські лимани.
200 грн із продажу кожної футболки будуть передані в поміч добрій справі.
Ця футболка розповідає історію Національного природного парку "Тузловські лимани", ланцюга із 13-ти лиманів у межиріччі Дунаю та Дністра. Лимани називають "пологовим будинком Чорного моря", оскільки тут величезні ресурси для відтворення біологічного різноманіття.
Лимани, де ще вчора була вода, риба та птахи, сьогодні перетворюються на пустелю. Потерпають не тільки природні екосистеми, а й мешканці місцевих населених пунктів.
Обміління 5 тисяч гектарів території призвело до кардинальної зміни екосистеми: сіль, яка залишається на дні лиманів, розвіюється вітром, потрапляє в ґрунт і робить його непридатним для життя багатьох рослин. Скоротилися площі мілководь, де годувалися і мешкали птахи.
В Україну щорічно прилітають два види пеліканів — рожеві і кучеряві. Обидва занесені до Червоної книги України. Вони прилітають з початком весни і годуються в Тузловських лиманах аж до листопада, але тепер, через неконтрольоване використання ресурсів людиною, пелікани є під загрозою зникнення.
Щоб врятувати лимани та їхніх крилатих мешканців, потрібно зібрати 450 000 грн на придбання екскаватора Warynski 415.
Збір коштів триває до 10 лютого 2021 року. Футболку можна замовити тут.
Інформація з сайту fest.lviv.ua
Разом за природу з "Моршинською" та WWF
Карпатські ліси надійно захищають Моршинське родовище — одне з небагатьох у світі джерел чистої природної води. Ми намагаємося підтримувати природу, яка створила унікальну мінеральну воду.
Мета проєкту – поступово відновлювати екосистему регіону, власними силами та із залученням споживачів Моршинської до спільної ініціативи. У рамках масштабної кампанії "Моє дерево в Карпатах" висаджено більш як 20 000 саджанців дерев на 5 га частково заліснених ділянок Карпат.
Інформація з сайту zapryrodu.morshynska.ua
Якщо ви хочете реалізувати спільний проєкт із нами – напишіть нам:
- Якщо проєкт стосується всієї України: 044 2063119, dszs@ukr.net
- Якщо проєкт стосується конкретного парку чи заповідника: контакти тут