Анонс природоохоронних подій. 23 листопада – 1 грудня

Зберігайте в закладки та записуйте в календарі: події про природу 

Нацпарки, допоможіть колегам! 23 листопада (завтра) ідеальна нагода підтримати деокупований нацпарк “Кам’янська Січ”: член правління Української природоохоронної групи, професор Херсонського державного університету, доктор біологічних наук Іван Мойсієнко прочитає благодійну лекцію про парк. Щоб долучитися, потрібно переказати кошти на підтримку парку. Деталі тут. 

Лісові ініціативи та суспільство запрошують на екотерапевтичні прогулянки Львівщиною. Це безоплатно, приємно і цілюще. Деталі тут. Реєстрація тут.

НПП “Подільські Товтри” проводить регіональний конкурс для школярів на найкращу новорічну композицію. Обіцяють призи та донати на ЗСУ. Деталі тут.

25 листопада. Ще одна подія в нацпарку “Подільські Товтри” — запрошують на майстерку з виготовлення флораріуму. Кам’янець-Подільський, п’ятниця, 15:00. Деталі тут.

1 грудня голова Української природоохоронної групи Олексій Василюк проведе онлайн-лекцію  «Охорона природи під час війни». Долучитися можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: