День створення Національного природного парку «Прип’ять-Стохід»

  • Дата

    13.08.2021

Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» – десятки рукавів, русел, затонів, стариць, піщані острови і болота – меандри річок Прип’ять та Стохід утворюють мереживний візерунок більш характерний для тропічних річок, аніж для європейських… Цей край чарує своїми безкраїми лісами, блакитними озерами, луками зі своєрідним рослинним та тваринним світом. Тут заховалися від наступу цивілізації не лише рідкісні птахи і квіти, а й прадавні самобутні ремесла та традиції. Тут живе історія нашого народу і надія зберегти скарби Полісся для майбутнього.
Зберегти природу і традиції краю – це непросте завдання. Дослідження міграцій птахів та сукцесій заплави, збереження природних ресурсів і боротьба з порушниками, «Українська косовиця» та «Поліська регата» – ось головні досягнення колективу парку, який вже відомий туристам і науковцям далеко за межами України.
Нехай доля усміхається Вам щасливими днями, а добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і теплим словом! Міцного здoров’я, щастя, миру, успішної професійної діяльності, нових звершень!
Парк створено Указом Президента України від 13.08.2007 № 699/2007 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/699/2007#Text

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: