Квест екостежкою у горах

Квест - альтернатива традиційним екскурсіям. У Національному природному парку «Гуцульщина» - чудові місця для проведення квестів: Маєток Святого Миколая, науково-просвітницький центр, та найкращою локацією є маршрути еколого-пізнавальних стежок.

Нещодавно квест протестували школярі з Донеччини. Для них ми провели екскурсію екостежкою «До оглядового майданчика на горі Острий». На кожній із зупинок квесту діти дізнавались про представників рослинного і тваринного світу цієї місцевості.

 

Острий – куполоподібна вершина розташована на північному-заході хребта Голиця, що відмежована від нього потічком. Висота вершини 584 м н.р.м. З Острого відкриваються неповторні панорами міста Косова та навколишніх сіл, а також добре проглядаються гірські вершини і хребти Покутсько-Буковинських Карпат: Каменистий, Сокільський, Брусний, Голиця, Зіняків верх, Михалкова, Міська гора.

Еколого-пізнавальна стежка «До оглядового майданчика на горі Острий» бере початок в селі Город і пролягає територією Старокутського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Гуцульщина». Протяжність маршруту до оглядового майданчика - 1500 м. При цьому мандрівник може повернутися до початкової точки маршруту у с. Город, або продовжити шлях і вийти у м. Косів. Гора Острий та оглядовий майданчик є найбільш відвідуваним природним туристичним об’єктом в околицях Косова, при цьому вершина цікава та легкодоступна в будь-яку пору року.

Замовити квест-екскурсію можна за контактами парку нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: