Квест екостежкою у горах

Квест - альтернатива традиційним екскурсіям. У Національному природному парку «Гуцульщина» - чудові місця для проведення квестів: Маєток Святого Миколая, науково-просвітницький центр, та найкращою локацією є маршрути еколого-пізнавальних стежок.

Нещодавно квест протестували школярі з Донеччини. Для них ми провели екскурсію екостежкою «До оглядового майданчика на горі Острий». На кожній із зупинок квесту діти дізнавались про представників рослинного і тваринного світу цієї місцевості.

 

Острий – куполоподібна вершина розташована на північному-заході хребта Голиця, що відмежована від нього потічком. Висота вершини 584 м н.р.м. З Острого відкриваються неповторні панорами міста Косова та навколишніх сіл, а також добре проглядаються гірські вершини і хребти Покутсько-Буковинських Карпат: Каменистий, Сокільський, Брусний, Голиця, Зіняків верх, Михалкова, Міська гора.

Еколого-пізнавальна стежка «До оглядового майданчика на горі Острий» бере початок в селі Город і пролягає територією Старокутського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Гуцульщина». Протяжність маршруту до оглядового майданчика - 1500 м. При цьому мандрівник може повернутися до початкової точки маршруту у с. Город, або продовжити шлях і вийти у м. Косів. Гора Острий та оглядовий майданчик є найбільш відвідуваним природним туристичним об’єктом в околицях Косова, при цьому вершина цікава та легкодоступна в будь-яку пору року.

Замовити квест-екскурсію можна за контактами парку нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

6 національних природних парків презентували нові сайти

6 національних парків представили нові сучасні сайти з інформацією про маршрути, контакти, перелік активностей, можливості де зупинитися та поїсти, детальні описи флори та фауни установи.

  • Без категорії
  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: