Квест екостежкою у горах

Квест - альтернатива традиційним екскурсіям. У Національному природному парку «Гуцульщина» - чудові місця для проведення квестів: Маєток Святого Миколая, науково-просвітницький центр, та найкращою локацією є маршрути еколого-пізнавальних стежок.

Нещодавно квест протестували школярі з Донеччини. Для них ми провели екскурсію екостежкою «До оглядового майданчика на горі Острий». На кожній із зупинок квесту діти дізнавались про представників рослинного і тваринного світу цієї місцевості.

 

Острий – куполоподібна вершина розташована на північному-заході хребта Голиця, що відмежована від нього потічком. Висота вершини 584 м н.р.м. З Острого відкриваються неповторні панорами міста Косова та навколишніх сіл, а також добре проглядаються гірські вершини і хребти Покутсько-Буковинських Карпат: Каменистий, Сокільський, Брусний, Голиця, Зіняків верх, Михалкова, Міська гора.

Еколого-пізнавальна стежка «До оглядового майданчика на горі Острий» бере початок в селі Город і пролягає територією Старокутського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Гуцульщина». Протяжність маршруту до оглядового майданчика - 1500 м. При цьому мандрівник може повернутися до початкової точки маршруту у с. Город, або продовжити шлях і вийти у м. Косів. Гора Острий та оглядовий майданчик є найбільш відвідуваним природним туристичним об’єктом в околицях Косова, при цьому вершина цікава та легкодоступна в будь-яку пору року.

Замовити квест-екскурсію можна за контактами парку нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: