Екотуристичний візит-центр Карпатського НПП

Тут відвідувач може отримати цікаву інформацію про край, природоохоронні території, багатство флори та фауни, культуру та побут місцевих жителів. Придбати за помірну ціну інформаційні та промоційні матеріали, відвідати кімнату-музей Гуцульщини.

В центрі є макет гір Чорногірського хребта, висота яких перевищує 2000 м н.р.м. Також розміщені дві діорами з відображенням різних природних комплексів (навколоводна, лісова та субальпійська екосистеми). Відвідувачі можуть переглянути документальний фільм про географію, історію, етнографію та туристичні атракції Карпатського регіону. Фільм озвучено 6-ма мовами (українською, англійською, німецькою, румунською, польською та російською).

У зручному мультимедійному конференц-залі, який дозволяє зібрати разом 80 осіб, є можливість проведення конференцій.

Екотуристичний візит-центр створений 2009 року завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу в рамках проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською обл. України та повітом Марамуреш Румунії». Проект реалізовувався «Туристичною асоціацією Івано-Франківщини» у партнерстві з Карпатським національним природним парком, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Асоціацією «Еколоджік», Румунія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: