Маршрут: неймовірні місця Херсонщини, до яких можна дістатися лише водою

Автор: Сергій Шевцов

Тут можна побачити, як річка Дніпро, що протікає по всій території країни, ділиться на безліч рукавів і маленьких річок, як вона утворює багаточисленні озера з зеленими островами.

Мандруючи водними «лабіринтами» вас оточуватимуть будиночки в Дніпровських плавнях. Дістатися до них можливо лише водним транспортом, бо замість доріг - тут лише річка.

Маршрут «Лабіринти Херсонських плавнів» розробив Національний природний парка «Нижньодніпровський» разом із партнером - туристичною агенцією For Tourist Travel. У агенції можна замовити мандрівку туди.  Цікаво, що ним пройти можна і взимку.

Карта маршруту

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

6 національних природних парків презентували нові сайти

6 національних парків представили нові сучасні сайти з інформацією про маршрути, контакти, перелік активностей, можливості де зупинитися та поїсти, детальні описи флори та фауни установи.

  • Без категорії
  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: