Національний природний парк «Синьогора»

Івано-Франківська область

Про парк

«Синьогра» дуже влучна назва для парку, адже гори, які тут розкинулись, ніби дійсно кличуть вас у «синю даль». Природній парк створили, щоб зберегти унікальний природний комплекс гірського масиву Горгани, який може пишатись своїми скарбами.

Територією парку пролягає частина Східно-Карпатського Туристичного Шляху. Ландшафти тут є видовищними: це унікальні кам’яні розсипи зі слідами давніх зледенінь, які чергуються з альпійськими луками. У парку росте значна площа пралісів та старовікових лісів (1228 га), які належать до залишків оригінальної дикої природи у Європі. 

«Синьогора» це місце, де водночас ретельно охороняють природу та створили можливість для відвідувачів споглядати красу гір з їхніми різнобарвними квітами, запашними травами, дзвінкими голосами птахів та довірливими поглядами тварин.

Сайт

Насолоджуйтесь

Чим зайнятись

Походи
Походи
Веломандри
Веломандри
Фотоподорожі (Спостереження за дикою природою)
Фотоподорожі (Спостереження за дикою природою)
Геомандри
Геомандри
Етномандри
Етномандри
Культура
Культура
Кемпінги
Кемпінги

10866 га

Площа парку


icon
5

туристичних маршрутів

icon
14

гірських вершин

icon
9

джерел

icon
2

водоспади

icon
31

вид рідкісних тварин

icon
17

видів рідкісних рослин

icon
1228 га

пралісів

Увага!

Частина території парку - заповідна зона, яка є під особливою охороною. Мандрівникам тут гуляти не можна. Дотримуючись правил, ви допоможете нам зберегти унікальну природу та уникнете зайвих витрат на штрафи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: