Казантипський природний заповідник

Автономна Республіка Крим

  • Окуповано

Обмеження:

Окуповано РФ з 2014 року.

Про заповідник

Невеличкий півострів, який омивається водами Азовського моря. За своїм походженням це риф, що поволі піднімався з морського дна. Краї півострова дещо вищі від внутрішньої території, через що він і отримав свою назву. Казантип з тюркської означає “дно казана”. А ще це незвичайне місце є багатим на біорізноманіття – тут можна побачити близько 60 % флори Керченського півострова, 80 видів риб, 1 вид земноводних, 4 — плазунів, 81 — птахів та 22 види ссавців. І все це на площі лише 450 гектарів.

 

Ті, хто побував у цих краях, чи то натураліст-початківець, чи то досвідчений науковець, який вже відвідав всі заповідники України – обов’язково знаходили тут щось дивовижне та щось таке, що давно мріяли побачити.

Увага! Заповідник розташований на території Криму, окупованого з 2014 року військами Російської Федерації. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними, засудили дії Росії та запровадили санкції проти неї. Крим – це Україна! Зустрінемось після звільнення півострова від агресора.

Міжнародні статуси

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: