Національний природний парк «Пуща Радзівіла»

Рівненська область

  • Частково обмежено

Обмеження:

У парку діють прикордонні обмеження через сусідство з Республікою Білорусь. Можна побачити пам’ятку природи «Юзефінський дуб«, що неподалік дороги між селами Глинне та Березове Рівненської області. Уточнити актуальну інформацію щодо відвідування парку можна за телефонами: 0989268931, 0955162799 або поштою parkradz2022@ukr.net.

Про парк

В Україні створили три нових національних природних парки: «Холодний яр» на Черкащині, «Куяльницький» на Одещині та «Пуща Радзівіла» в Рівненській області.

Загалом, це більше 50 тисяч гектар цінних природних ділянок, які тепер охоронятимуть. Серед них є унікальні степові та лучні території, букові праліси та старовікові ліси.

Території національного парку «Пуща Радзівіла» є унікальними і розташовані в басейні річки Ствига. Його природні комплекси та об’єкти українського Полісся мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову та освітню цінність. «Пуща Радзівіла» стала третім національним парком у Рівненській області. Більше про парк – читайте згодом.

Міжнародні статуси

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: