Переможцям еко-арт конкурсу «СмарагдоваInUA» вручили нагороди та подарунки

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та народна депутатка України Юлія Овчинникова вручили велосипеди переможцям еко-арт конкурсу «СмарагдоваInUA». Його ініціювали, аби привернути увагу до Смарагдових територій̆, поділитися найбільш яскравими кадрами, неймовірними пейзажами та пам'ятати про їх збереження.

“Наша країна є дивовижною, з безліччю красивих місць для подорожей і відпочинку. Це і Смарагдова мережа, і території природно-заповідного фонду. Ми з вами робимо спільну справу - популяризуємо захоплюючі українські краєвиди. Приємно, що наш сайт Wownature поповниться новими неймовірно гарними світлинами”, - зауважив Міністр.

Переможці:

"Доки ще є у нас час подивитись лісам у глибокі, смарагдові очі" Місце: с. Галаганівка (урочище Молодецький Яр), Чигиринщина, Черкаський район
"Закарпатська вода - безцінна життєдайна сила" Місце: Національний парк "Зачарований край" Державного агентства лісових ресурсів України, Закарпатського, Обласного управління лісового та мисливського господарства
"В обіймах миті" Місце: Станіславські кручі, селище Станіслав, Херсонська область
"Барви Києва" Місце: Ландшафтний заказник "Осокорківські луки"
"ОСІННІ ЗАМАЛЬОВКИ" Місце: Святогірський національний парк»
"Сонце встає, як завжди зранку, а життя – легенький вітерець кожного подиху" Місце: Регіональний ландшафтний парк "Нижньоворсклянський", гора Зміїна Полтавська область

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Побачити та спробувати: у національному парку «Гуцульщина» відкрили музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця»

2023 року працівники національного природного парку «Гуцульщина» створили сучасний музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця». Музейний, бо в ньому можна оглянути косівську кераміку, різьбу по дереву, ткацькі вироби, писанки, гуцульський стрій і прикраси, які виготовили сучасні майстри. Креативний, бо там проводять майстерки. Ви зможете навчитися:

  • Без категорії
  • Мандри

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: