Усі цікаві природоохоронні події в одній добірці. Цього разі маємо можливості для тих, хто хоче творити і працювати руками, конференції, ботанічні тести, гранти, навчання.
✅ Вебінари
- Міжнародний фонд “Відродження” завтра, 3 травня, проведе онлайн-вебінар “Основи застосування ГІС (геоінформаційних систем)”. Розкажуть, що таке ГІС і як ця технологія допомагає фіксувати наслідки війни для довкілля без ризиків для дослідників.
- Лісові ініціативи і суспільство ForestCom 4 травня проведуть вебінар “Які дані лісокористувачів повинні бути у відкритому доступі?”. Потрібна реєстрація.
- Серія вебінарів щодо інвентаризації, оцінки екосистемних послуг, збереження та сталого управління зеленими зонами, ознайомлення з набором інструментів i-Tree для адаптації громад до змін клімату почнеться з 17 травня. Організовує “Зелена Хвиля”.
✅ Обговорення
5 травня Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України кличе обговорити вдосконалення процесу стратегічної екологічної оцінки (СЕО). Деталі тут:
✅ Для творчих
- Малюнки, фотографії і твори літератури на тему “Природа нам як рідний дім” школярі можуть надсилати до 5 червня. Проводить Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства та редакція журналу “Довкілля України”. Деталі.
- Нижньодністровський національний природний парк запрошує дітей і дорослих створити символ екоосвітнього та екотуристичного руху на Дністрі. Роботи приймають до 15 червня.
- Національний природний парк “Гомільшанські ліси” кличе дітей написати конкурсне есе на тему: “Я захищаю довкілля, тому що…” до 15 травня.
✅ Конференції
- У четвер, 4 травня, Українська Кліматична Мережа та Екодія запрошують на обговорення зі співавторами 6-го звіту МГЕЗК про зміну клімату: висновки та можливості для України.
- Ентомологічна конференція пройде 16-18 червня в Національний природний парк “Північне Поділля”. Заявку слід подати до 20 травня. Подробиці.
- Національний природний парк “Кременецькі гори” кличе долучатися до конференції: ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ ВОЛИНО-ПОДІЛЛЯ.
✅ Посібники
Путівник для вело- та автотуристів мережею інформаційно-рекреаційних центрів природно-заповідних територій “ШЛЯХ” (північний схід України) видала Українська Природоохоронна Група – UNCG. Завантажити можна тут.
✅ Тренінги
Національний природний парк “Голосіївський” разом із Стардуб, ГО навчають мінної безпеки під час відвідування зелених зон. Реєстрація.
✅ 3 травня ГО ФОРЗА з українськими експертами та експертами Лісової служби США проведуть Тренінг «Найкращі управлінські практики Лісової Служби США щодо якості води – Україні» || USFS BMPs.
✅ Веселе
Тест “Що росте на вашій вулиці” ботаніка та популяризатора науки Олексія Коваленка можна пройти тут.
✅ Попрацювати руками
На толоку в МС6 кличе Креативна Резиденція МС6 • Сreative Residence MC6 (Славське) 15-18 травня. Що робити: садити город, плодові дерева та кущі, організувати нові грядки із зеленню та пряними травами та відпочинкове місце біля річки, заквітчати стежини і квітнички.
✅ Вакансії
Екоклуб шукає програміста, фінансового керівника(цю), фахівця(чиню) з енергетичної та кліматичної політик, фахівця (чиню) з діловодства. Деталі на сторінці організації.
✅ Гранти
- Ekoltava закликає подавати заявки на участь у конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області до 18 травня.
- До 15 травня приймають заявки на участь у грантовому конкурсі для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді Екоклуб та Екодія. Деталі.
- Триває прийом заявок на 14 конкурсів LIFE 2023.
Долучайтеся до цікавого, творіть зміни!
Якщо ви вважаєте, що ваша подія також має бути в нашій добірці, пишіть нам у фейсбук.