Прикордонний національний парк потерпає від війни

Тузлівські лимани – неймовірне місце, де відтворюється біологічне різноманіття. Ланцюг з 13-ти лиманів ще називають «пологовим будинком» Чорного моря. Та зараз ця унікальна територія потерпає від війни.
Влітку на мілинах лиманів і узбережжі Чорного моря завжди було багато птахів, гніздилися рідкісні види. Парк приваблював велику кількість туристів. А зараз все не так.
"Зараз сумно і тільки багато, багато вирв від російських (ред.) ракет і мін, і тисячі уламків, які вбивають все живе навколо», Іван Русєв, доктор біологічних наук, професор, науковий журналіст.
Адміністрація парку закликає утриматися від відвідування території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: