Прикордонний національний парк потерпає від війни

Тузлівські лимани – неймовірне місце, де відтворюється біологічне різноманіття. Ланцюг з 13-ти лиманів ще називають «пологовим будинком» Чорного моря. Та зараз ця унікальна територія потерпає від війни.
Влітку на мілинах лиманів і узбережжі Чорного моря завжди було багато птахів, гніздилися рідкісні види. Парк приваблював велику кількість туристів. А зараз все не так.
"Зараз сумно і тільки багато, багато вирв від російських (ред.) ракет і мін, і тисячі уламків, які вбивають все живе навколо», Іван Русєв, доктор біологічних наук, професор, науковий журналіст.
Адміністрація парку закликає утриматися від відвідування території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Як війна впливає на диких тварин і птахів. Говорять науковці

“Важко сказати, як вплинула війна на тварин, бо нам заборонено ходити в ліс, територію заміновано”, — зазвичай працівники національних парків не можуть точно визначити шкоду бойових дій для тварин. Подекуди вони чули поодинокі вибухи в лісі, припускають, що на міні міг підірватися, скажімо, вовк чи лось. Зібрали думки учених.

  • Війна

Події для природоохоронців. 14.03 – 31.03

Відновлення лісу Лісові ініціативи і суспільство ForestCom запрошують відновлювати ліс разом із національним парком "Гуцульщина". Учасники сіятимуть насінини місцевого дуба звичайного на місці немісцевого дуба червоного.

  • Без категорії
  • Екологія
  • Конкурси
  • Конференція
  • Наука

База даних кадастру ПЗФ: 1851 об’єкт ПЗФ тепер має чіткі межі на карті

2021 року в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» було розпочато роботу над розв’язанням цієї проблеми — створення повного набору меж територій ПЗФ, пов’язаних документів і даних. Для цього потрібно зібрати, оцифрувати та впорядкувати архів установчих документів ПЗФ і створити або уточнити векторні геодані меж територій ПЗФ. Тендер на цю роботу виграла компанія GIS and IT services, і в жовтні 2021 представила перші результати: архів, який охопив 115 територій ПЗФ Харківської та Закарпатської областей.

  • Без категорії
  • Охорона

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: