Прикордонний національний парк потерпає від війни

Тузлівські лимани – неймовірне місце, де відтворюється біологічне різноманіття. Ланцюг з 13-ти лиманів ще називають «пологовим будинком» Чорного моря. Та зараз ця унікальна територія потерпає від війни.
Влітку на мілинах лиманів і узбережжі Чорного моря завжди було багато птахів, гніздилися рідкісні види. Парк приваблював велику кількість туристів. А зараз все не так.
"Зараз сумно і тільки багато, багато вирв від російських (ред.) ракет і мін, і тисячі уламків, які вбивають все живе навколо», Іван Русєв, доктор біологічних наук, професор, науковий журналіст.
Адміністрація парку закликає утриматися від відвідування території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Учитися говорити простіше. Співробітники нацпарків і заповідників пройшли тренінг з комунікації

“Якщо ми будемо й далі робити свою роботу, але висловлюватися простіше, то наші ідеї знайдуть більше читачів, слухачів і прихильників”: 17-19 травня Українська природоохоронна група провела комунікаційний тренінг для співробітників природоохоронної галузі.

  • Без категорії
  • Війна
  • Конференція
  • Наука

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: