Створено ландшафтний заказник в Протасовому Яру

Як повідомляє радіо Свобода, 14 липня Київська міська рада підтримала рішення про створення ландшафтного заказника на території Протасового Яру. За відповідне рішення проголосувало 85 депутатів Київради.

«Створення заказника – це вшанування пам’яті Романа Ратушного і свідчення того, що його справа і справа багатьох киян, які боролися за цю зелену зону, була не марною», – прокоментував мер Києва, Віталій Кличко.

Роман Ратушний очолював громадську організацію «Захистимо Протасів Яр» у Києві. Він загинув в бою під Ізюмом 9 червня.

Ландшафтний заказник охоплює місцевість у Солом’янському та частково у Голосіївському районах Києва. Тут збережено фрагменти природної рослинності, трапляються численні безхребетні, зокрема і рідкісні, зустрічаються різні види птахів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Учитися говорити простіше. Співробітники нацпарків і заповідників пройшли тренінг з комунікації

“Якщо ми будемо й далі робити свою роботу, але висловлюватися простіше, то наші ідеї знайдуть більше читачів, слухачів і прихильників”: 17-19 травня Українська природоохоронна група провела комунікаційний тренінг для співробітників природоохоронної галузі.

  • Без категорії
  • Війна
  • Конференція
  • Наука

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: