Створено ландшафтний заказник в Протасовому Яру

Як повідомляє радіо Свобода, 14 липня Київська міська рада підтримала рішення про створення ландшафтного заказника на території Протасового Яру. За відповідне рішення проголосувало 85 депутатів Київради.

«Створення заказника – це вшанування пам’яті Романа Ратушного і свідчення того, що його справа і справа багатьох киян, які боролися за цю зелену зону, була не марною», – прокоментував мер Києва, Віталій Кличко.

Роман Ратушний очолював громадську організацію «Захистимо Протасів Яр» у Києві. Він загинув в бою під Ізюмом 9 червня.

Ландшафтний заказник охоплює місцевість у Солом’янському та частково у Голосіївському районах Києва. Тут збережено фрагменти природної рослинності, трапляються численні безхребетні, зокрема і рідкісні, зустрічаються різні види птахів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: