Створено ландшафтний заказник в Протасовому Яру

Як повідомляє радіо Свобода, 14 липня Київська міська рада підтримала рішення про створення ландшафтного заказника на території Протасового Яру. За відповідне рішення проголосувало 85 депутатів Київради.

«Створення заказника – це вшанування пам’яті Романа Ратушного і свідчення того, що його справа і справа багатьох киян, які боролися за цю зелену зону, була не марною», – прокоментував мер Києва, Віталій Кличко.

Роман Ратушний очолював громадську організацію «Захистимо Протасів Яр» у Києві. Він загинув в бою під Ізюмом 9 червня.

Ландшафтний заказник охоплює місцевість у Солом’янському та частково у Голосіївському районах Києва. Тут збережено фрагменти природної рослинності, трапляються численні безхребетні, зокрема і рідкісні, зустрічаються різні види птахів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Як дізнатися, чи заселилася пташка у сов’ятник. Історія однієї довгохвостої сови

Пам'ятаєте, де у дитячих книжках живуть сови? Правильно, у дуплах великих дерев. Коли таких дерев мало, совам немає де жити. Тоді працівники національних парків роблять для них будиночки, які вішають на дерево, — сов'ятники. Саме до такого будиночка провели волонтерів заходу "Операція сойка: сіємо жолуді" працівники національного парку "Гуцульщина".

  • Птахи
  • Мандри

Національний парк “Гуцульщина”. Ідемо маршрутом “По дубині”

Публікуємо сьогодні фото з маршруту "По дубині", яким цього тижня ходили разом із працівниками національного парку "Гуцульщина" та волонтерами. Це простий маршрут протяжністю 4,3 км. Розраховуйте на 2 години.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: