«Вам пише парк»: комунікаційниця wownature представила свій проєкт у Польщі

На початку лютого 2024 комунікаційниця wownature Анастасія Сєрікова в Перемишлі (Польща) на фінісажі мистецьких резиденцій презентувала свій проєкт про національні природні парки України.

На фінісажі (фінальна виставка робіт резидентів і резиденток Народного дому Перемишля) художники, фотографи, музиканти, перформери, письменники, журналісти представляли роботи, у яких рефлексували про свій стан після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Роботи Лілі Петрової
Роботи Саші Луньової
Вистава "Вороття"

Анастасія представляла набір листівок із пейзажами з національних парків, які супроводила художніми текстами. Ідея проєкту: свій стан можна впізнати в образах довкілля, і варто вдивлятися в природу, щоб стишитися.

Автор фотографій — мандрівник Олександр Лавров. Серія має 6 карток.

Під час виставки авторка спілкувалася з відвідувачами про роботу установ ПЗФ під час війни, втрати через агресію РФ і працю природоохоронців. Найціннішим, на її думку, був контакт з аудиторією: коли відвідувачі, читаючи тексти, зауважували, що сказане стосується саме їх. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: