Вилучені рибальські сітки — на допомогу ЗСУ

Співробітники Нижньодністровського національного природного парку придумали, як допомагати нашим захисникам та рятувати природу від забруднення водночас. Там роблять маскувальні сітки на основі рибальських тенет.
Пониззя Дністра здавна було регіоном риболовлі. Місцеві жителі займаються цим промислом і сьогодні, кажуть у парку. Служба охорони Нижньодністровського веде контроль за дотриманням правил на території і вилучає незаконні знаряддя лову, зокрема й тенета для лову риби. Працівники нацпарку придумали переробляти вилучені сітки на маскувальні — для наших воїнів. Окрім цього, кажуть у парку, на таке добре діло рибалки віддають свої відпрацьовані тенета.
Цю справу було започатковано ще у 2014 році, коли в парку зрозуміли, що знаряддя лову, які лежать без діла на складі, можуть послужити захисникам. Спочатку їх передавали зацікавленим громадським організаціям, сітки плели в спортзалах шкіл волонтери.
Тепер же до плетіння сіток долучився весь колектив Нижньодністровського разом із сім’ями та друзями. Вони вже сплели 5 сіток розміром 6х10 метрів! Сітки поїхали на схід України. Запрошують долучатися до плетіння всіх охочих (телефон відповідальної особи +380 96 779 1285, Микола Васильович Роженко).
Чудова ініціатива! Знаємо, що й інші нацпарки борються з незаконним ловом риби і теж мають повно сіток. Пропонуємо ідею, як їх використати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Горотерапія: походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів

Від 2023 року вони пішли ще далі — і спільно із турклубом Nomad.live, ГО ФОРЗА та U.S. Forest Service почали проводити природотерапію: щотижня влаштовують походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів.

  • Війна
  • Інклюзивність

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: