Вилучені рибальські сітки — на допомогу ЗСУ

Співробітники Нижньодністровського національного природного парку придумали, як допомагати нашим захисникам та рятувати природу від забруднення водночас. Там роблять маскувальні сітки на основі рибальських тенет.
Пониззя Дністра здавна було регіоном риболовлі. Місцеві жителі займаються цим промислом і сьогодні, кажуть у парку. Служба охорони Нижньодністровського веде контроль за дотриманням правил на території і вилучає незаконні знаряддя лову, зокрема й тенета для лову риби. Працівники нацпарку придумали переробляти вилучені сітки на маскувальні — для наших воїнів. Окрім цього, кажуть у парку, на таке добре діло рибалки віддають свої відпрацьовані тенета.
Цю справу було започатковано ще у 2014 році, коли в парку зрозуміли, що знаряддя лову, які лежать без діла на складі, можуть послужити захисникам. Спочатку їх передавали зацікавленим громадським організаціям, сітки плели в спортзалах шкіл волонтери.
Тепер же до плетіння сіток долучився весь колектив Нижньодністровського разом із сім’ями та друзями. Вони вже сплели 5 сіток розміром 6х10 метрів! Сітки поїхали на схід України. Запрошують долучатися до плетіння всіх охочих (телефон відповідальної особи +380 96 779 1285, Микола Васильович Роженко).
Чудова ініціатива! Знаємо, що й інші нацпарки борються з незаконним ловом риби і теж мають повно сіток. Пропонуємо ідею, як їх використати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: