Як парки працюють зі своїм простором. 5 ідей і 16 фотографій

Щоб відвідувачам було цікаво приїжджати в парки ще і ще, wowлюди, які там працюють, облаштовують нові маршрути, рекреаційні та фотозони, навіть цілі острови! Сьогодні розповідаємо і показуємо, що новенького зробили національні парки. 

Відкривали нові стежки. НПП “Бойківщина” облаштовує екопізнавальну стежку лісорозсадником, на якій відвідувачі зможуть побачити, як вирощують ліси — від насіння до великих дерев.

У Дермансько-Острозькому нацпарку з’явилася стежка “Урочище Вільхава”.

Наявні стежки теж потребують догляду та ремонту. Результатами роботи поділилися співробітники Ужанського, Черемоського нацпарків.

Співробітники Слобожанського національного природного парку облаштували осінню фотозону:

4А в Шацькому НПП wowлюди привели до ладу цілий острів!

Обладнали нові рекреаційні зони із альтанками, лавочками співробітники НПП “Сколівські Бескиди”, “Гуцульщина”, а в нацпарку “Синевир”, крім того, ще й ремонтують мотель “Бункер” для гостей!

Ми впізнаємо серед наших підписників багатьох співробітників нацпарків. Спасибі, що розповідаєте про свої напрацювання! А ми будемо й надалі збирати цікаві ідеї, щоб надихнути вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Горотерапія: походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів

Від 2023 року вони пішли ще далі — і спільно із турклубом Nomad.live, ГО ФОРЗА та U.S. Forest Service почали проводити природотерапію: щотижня влаштовують походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів.

  • Війна
  • Інклюзивність

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: