Як парки працюють зі своїм простором. 5 ідей і 16 фотографій

Щоб відвідувачам було цікаво приїжджати в парки ще і ще, wowлюди, які там працюють, облаштовують нові маршрути, рекреаційні та фотозони, навіть цілі острови! Сьогодні розповідаємо і показуємо, що новенького зробили національні парки. 

Відкривали нові стежки. НПП “Бойківщина” облаштовує екопізнавальну стежку лісорозсадником, на якій відвідувачі зможуть побачити, як вирощують ліси — від насіння до великих дерев.

У Дермансько-Острозькому нацпарку з’явилася стежка “Урочище Вільхава”.

Наявні стежки теж потребують догляду та ремонту. Результатами роботи поділилися співробітники Ужанського, Черемоського нацпарків.

Співробітники Слобожанського національного природного парку облаштували осінню фотозону:

4А в Шацькому НПП wowлюди привели до ладу цілий острів!

Обладнали нові рекреаційні зони із альтанками, лавочками співробітники НПП “Сколівські Бескиди”, “Гуцульщина”, а в нацпарку “Синевир”, крім того, ще й ремонтують мотель “Бункер” для гостей!

Ми впізнаємо серед наших підписників багатьох співробітників нацпарків. Спасибі, що розповідаєте про свої напрацювання! А ми будемо й надалі збирати цікаві ідеї, щоб надихнути вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Вилучені рибальські сітки — на допомогу ЗСУ

Співробітники Нижньодністровського національного природного парку придумали, як допомагати нашим захисникам та рятувати природу від забруднення водночас. Там роблять маскувальні сітки на основі рибальських тенет. Пониззя Дністра здавна було регіоном риболовлі. Місцеві жителі займаються цим промислом і сьогодні, кажуть у парку. Служба охорони Нижньодністровського веде контроль за дотриманням правил на території і вилучає незаконні знаряддя лову, […]

  • Без категорії
  • Війна

Навчання, конкурси, вакансії для природоохоронців

Друзі, зібрали цікаві події та можливості для вас. Анкети, петиції Greenpeace збирає підписи під петицією на захист лісів Карпат. Петиція адресована керівникам ЄС та лідерам карпатських країн, у тому числі України: https://cutt.ly/X1SScFr  Українське товариство охорони птахів / Закарпаття просить заповнити анкету про сову-сипуху в межах проєкту для збереженню сипухи на Закарпатті. Посилання на анкету: https://cutt.ly/S1SFher   […]

  • Без категорії

До зими готові. Ініціативи національних природних парків

До снігів і морозів wowлюди з нацпарків готуються завчасно: готують корм про тварин і пташок, ладнають ґрунти на наступний рік, прибирають територію. Подивимося, над чим працювали науковці на порозі цієї зими. 

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: