Як парки працюють зі своїм простором. 5 ідей і 16 фотографій

Щоб відвідувачам було цікаво приїжджати в парки ще і ще, wowлюди, які там працюють, облаштовують нові маршрути, рекреаційні та фотозони, навіть цілі острови! Сьогодні розповідаємо і показуємо, що новенького зробили національні парки. 

Відкривали нові стежки. НПП “Бойківщина” облаштовує екопізнавальну стежку лісорозсадником, на якій відвідувачі зможуть побачити, як вирощують ліси — від насіння до великих дерев.

У Дермансько-Острозькому нацпарку з’явилася стежка “Урочище Вільхава”.

Наявні стежки теж потребують догляду та ремонту. Результатами роботи поділилися співробітники Ужанського, Черемоського нацпарків.

Співробітники Слобожанського національного природного парку облаштували осінню фотозону:

4А в Шацькому НПП wowлюди привели до ладу цілий острів!

Обладнали нові рекреаційні зони із альтанками, лавочками співробітники НПП “Сколівські Бескиди”, “Гуцульщина”, а в нацпарку “Синевир”, крім того, ще й ремонтують мотель “Бункер” для гостей!

Ми впізнаємо серед наших підписників багатьох співробітників нацпарків. Спасибі, що розповідаєте про свої напрацювання! А ми будемо й надалі збирати цікаві ідеї, щоб надихнути вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Учитися говорити простіше. Співробітники нацпарків і заповідників пройшли тренінг з комунікації

“Якщо ми будемо й далі робити свою роботу, але висловлюватися простіше, то наші ідеї знайдуть більше читачів, слухачів і прихильників”: 17-19 травня Українська природоохоронна група провела комунікаційний тренінг для співробітників природоохоронної галузі.

  • Без категорії
  • Війна
  • Конференція
  • Наука

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: