Як парки працюють зі своїм простором. 5 ідей і 16 фотографій

Щоб відвідувачам було цікаво приїжджати в парки ще і ще, wowлюди, які там працюють, облаштовують нові маршрути, рекреаційні та фотозони, навіть цілі острови! Сьогодні розповідаємо і показуємо, що новенького зробили національні парки. 

Відкривали нові стежки. НПП “Бойківщина” облаштовує екопізнавальну стежку лісорозсадником, на якій відвідувачі зможуть побачити, як вирощують ліси — від насіння до великих дерев.

У Дермансько-Острозькому нацпарку з’явилася стежка “Урочище Вільхава”.

Наявні стежки теж потребують догляду та ремонту. Результатами роботи поділилися співробітники Ужанського, Черемоського нацпарків.

Співробітники Слобожанського національного природного парку облаштували осінню фотозону:

4А в Шацькому НПП wowлюди привели до ладу цілий острів!

Обладнали нові рекреаційні зони із альтанками, лавочками співробітники НПП “Сколівські Бескиди”, “Гуцульщина”, а в нацпарку “Синевир”, крім того, ще й ремонтують мотель “Бункер” для гостей!

Ми впізнаємо серед наших підписників багатьох співробітників нацпарків. Спасибі, що розповідаєте про свої напрацювання! А ми будемо й надалі збирати цікаві ідеї, щоб надихнути вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: