10 найкращих фото «Вікі любить Землю» 2021

Завершився міжнародний конкурс «Вікі любить Землю». Це вже дев’ятий конкурс, який є частиною міжнародного фотозмагання, що має на меті зібрати фотографії якнайбільшої кількості пам’яток природи.

Цього року, Україна стала другою за кількістю завантажених знімків серед 34 країн-учасниць. Загалом цього року 330 учасників та учасниць завантажили понад 11 тисяч фотографій об’єктів природно-заповідного фонду України. Більше світлин подали лише конкурсанти з Німеччини — понад 13 тисяч знімків.

Переможні фото зроблені у Рівненській (Природний парк «Прип’ять-Стохід»), Тернопільській (Національний природний парк «Кременецькі гори»), Херсонській (Балка Байдиха на території Станіславського заказника), Хмельницькій (Наддністрянський заказник), Запорізькій (Бердянська коса), Чернівецькій (Шишкові горби), Івано-Франківській (урочище «Аршиця»), Закарпатській (водоспад «Шипот»), Київській (урочище «Калинове») областях та місті Києві (Біла діброва).

Серед найкращих — світлини Анни Палюх, Володимира Бурдяка, Сергія Гамзіна, Сергія Нестерчука, Максима Білокопитова, Андрія Чуяшенка, Катерини Поліщук, Сергія Венцеславського та Сергія Мірошника!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Побачити та спробувати: у національному парку «Гуцульщина» відкрили музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця»

2023 року працівники національного природного парку «Гуцульщина» створили сучасний музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця». Музейний, бо в ньому можна оглянути косівську кераміку, різьбу по дереву, ткацькі вироби, писанки, гуцульський стрій і прикраси, які виготовили сучасні майстри. Креативний, бо там проводять майстерки. Ви зможете навчитися:

  • Без категорії
  • Мандри

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: