На Мигійських порогах завершилися змагання з рафтингу

У національному природному парку «Бузький град» завершилися змагання Water4all Myhiya та Gard Race. Змагання з каякінгу та рафтингу відбуваються у селі Мигія на порогах Південного Бугу.

Цього року любителі водних пригод об’єднались. Це був 16-ий Water4All та 3-ій Gard Race. На змагання приїхало 80 спортсменів, серед яких були і дуже досвідчені, і зовсім новачки. Вони веслували 4 дні та пройшли всі пороги Південного Бугу від Первомайська до Южноукраїнська.

Мигійські пороги є частиною Національного природного парку «Бузький Гард», що займає територію понад 6 тисяч гектарів. Це вузький скелястий каньйон на річці Південний Буг. На Мигійських порогах дуже часто проводяться змагання з плавання на байдарках та рафтах, адже тутешня байдарочна траса посідає друге місце в Україні за складністю сплаву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: