До “Черемоського” завітали молоді науковці зі Львова

23-25 липня національний природний парк «Черемоський» радо приймав молодих науковців – аспіранток біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Співробітники Парку зустріли гостей в смт Путила та, за сприяння в.о. директора НПП «Черемоський» Василя Бурака, організували трансфер до Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Науковці приїздили, аби зібрати польовий науковий матеріал (представників безхребетних тварин з ряду Перетинчастокрилі (Hymenoptera) та екскременти ссавців) на території Парку і надалі  використовувати його для підготовки дисертаційних досліджень, наукових статей та тез конференцій.

Спільно із працівниками Парку гості пройшли еколого-туристичним маршрутом «Дорогою до небес», а також побували біля Кортузіанського водоспаду та на луках в межах ботанічних пробних площ.

Зібрані дані у вигляді анотованих звітів науковці пообіцяли надати восени, їх буде використано під час підготовки Літопису природи НПП «Черемоський».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: