До “Черемоського” завітали молоді науковці зі Львова

23-25 липня національний природний парк «Черемоський» радо приймав молодих науковців – аспіранток біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Співробітники Парку зустріли гостей в смт Путила та, за сприяння в.о. директора НПП «Черемоський» Василя Бурака, організували трансфер до Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Науковці приїздили, аби зібрати польовий науковий матеріал (представників безхребетних тварин з ряду Перетинчастокрилі (Hymenoptera) та екскременти ссавців) на території Парку і надалі  використовувати його для підготовки дисертаційних досліджень, наукових статей та тез конференцій.

Спільно із працівниками Парку гості пройшли еколого-туристичним маршрутом «Дорогою до небес», а також побували біля Кортузіанського водоспаду та на луках в межах ботанічних пробних площ.

Зібрані дані у вигляді анотованих звітів науковці пообіцяли надати восени, їх буде використано під час підготовки Літопису природи НПП «Черемоський».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Побачити та спробувати: у національному парку «Гуцульщина» відкрили музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця»

2023 року працівники національного природного парку «Гуцульщина» створили сучасний музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця». Музейний, бо в ньому можна оглянути косівську кераміку, різьбу по дереву, ткацькі вироби, писанки, гуцульський стрій і прикраси, які виготовили сучасні майстри. Креативний, бо там проводять майстерки. Ви зможете навчитися:

  • Без категорії
  • Мандри

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: