До “Черемоського” завітали молоді науковці зі Львова

23-25 липня національний природний парк «Черемоський» радо приймав молодих науковців – аспіранток біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Співробітники Парку зустріли гостей в смт Путила та, за сприяння в.о. директора НПП «Черемоський» Василя Бурака, організували трансфер до Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Науковці приїздили, аби зібрати польовий науковий матеріал (представників безхребетних тварин з ряду Перетинчастокрилі (Hymenoptera) та екскременти ссавців) на території Парку і надалі  використовувати його для підготовки дисертаційних досліджень, наукових статей та тез конференцій.

Спільно із працівниками Парку гості пройшли еколого-туристичним маршрутом «Дорогою до небес», а також побували біля Кортузіанського водоспаду та на луках в межах ботанічних пробних площ.

Зібрані дані у вигляді анотованих звітів науковці пообіцяли надати восени, їх буде використано під час підготовки Літопису природи НПП «Черемоський».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Горотерапія: походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів

Від 2023 року вони пішли ще далі — і спільно із турклубом Nomad.live, ГО ФОРЗА та U.S. Forest Service почали проводити природотерапію: щотижня влаштовують походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів.

  • Війна
  • Інклюзивність

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: