До “Черемоського” завітали молоді науковці зі Львова

23-25 липня національний природний парк «Черемоський» радо приймав молодих науковців – аспіранток біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Співробітники Парку зустріли гостей в смт Путила та, за сприяння в.о. директора НПП «Черемоський» Василя Бурака, організували трансфер до Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Науковці приїздили, аби зібрати польовий науковий матеріал (представників безхребетних тварин з ряду Перетинчастокрилі (Hymenoptera) та екскременти ссавців) на території Парку і надалі  використовувати його для підготовки дисертаційних досліджень, наукових статей та тез конференцій.

Спільно із працівниками Парку гості пройшли еколого-туристичним маршрутом «Дорогою до небес», а також побували біля Кортузіанського водоспаду та на луках в межах ботанічних пробних площ.

Зібрані дані у вигляді анотованих звітів науковці пообіцяли надати восени, їх буде використано під час підготовки Літопису природи НПП «Черемоський».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник після окупації

Розграбовані офіси, зруйноване обладнання, поранені працівники. Через заміновану територію під час окупації науковці заповідника ще довго не зможуть проводити дослідження унікального об’єкта природно-заповідного фонду. Чим важливий цей заповідник та як вплинула на нього війна? Місце, де відновлюється природа Чорнобильській радіаційно-екологічний біосферний заповідник є наймолодшим та найбільшим заповідником України. Він розташований у межах Зони відчуження та […]

  • Екологія

На Львівщині планують створити нову природно-заповідну територію

У департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА повідомили, що розглядають можливість створення заказника місцевого значення «Лагодівський» в межах Перемишлянської територіальної громади та гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Травертинові джерела» поблизу Львова.     Працівники департаменту працюють над збором погоджень щодо створення вищевказаних об’єктів, після чого будуть розроблені проєкти створення природно-заповідних територій. Рішення про створення цих […]

  • Без категорії
  • Екологія

Російські війська знищили 600-річний дуб

Через повномасштабну війну потерпають природно-заповідні території. У природному заповіднику “Древлянський” через обстріли було знищено 600-річний дуб. Про це на сторінці у Facebook повідомила адміністрація заповідника.     Це величезне дерево висотою понад 25 метрів було огороджене та мало табличку природно-заповідного фонду України. Російські війська здійснювали обстріл території заповідника в селі Звіздаль та цілеспрямовано підпали пам’ятку […]

  • Рослини
  • Екологія

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: