Дивовижні фото гнізд диких птахів з Чортового болота

Працівники Олицько-Цуманського природоохоронного науково-дослідного відділення обстежили Чортове болото – один з найбільш цікавих і віддалених куточків парку "Цуманська пуща". Інспектори зафіксували місця гніздівлі хижих птахів – шуліки чорного, яструба великого, сови сірої та лелеки чорного, сліди лося.
Триває режим тиші і в цих місцях – все спокійно. Команда парку не виявила жодних порушень чи загроз. Тому пташенята ростуть спокійно.  Через те, що населені пункти розташовані далеко, тут зберігається природна тиша, що дуже важливо в цей час для ефективного відновлення флори і фауни.
Прочитайте детальніше, що таке режим тиші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

«Вам пише парк»: комунікаційниця wownature представила свій проєкт у Польщі

На початку лютого комунікаційниця wownature Анастасія Сєрікова в Перемишлі (Польща) на фінісажі мистецьких резиденцій презентувала свій проєкт про національні природні парки України.

  • Без категорії
  • Конференція

Бобри і боброобліковці Слобожанського та Голосіївського національних природних парків

Волонтерські ініціативи нацпарків для нас дуже цінні, бо часто робота установ обмежена через воєнний стан. І все ж співробітники працюють зі школярами, приймають туристів у дозволених локаціях, провадять наукову роботу, обліковують птахів. Сьогодні нагадаємо, як у січні в Слобожанському парку обліковували бобрів, і розповімо про життя бобрів у Голосіївському парку.

  • Без категорії
  • Тварини

Відчути себе мурахою: каміння та ліси Вижницького національного парку. Експедиція Євгенія Довгалюка

Четвертим національним природним парком, який відвідав у січні 2024 мандрівник Євгеній Довгалюк у компанії Олександра Лаврова та Ігоря Вєтохіна, став Вижницький парк у Чернівецькій області. Поки готується відео, читайте про зимовий бьордвочинг, величезне каміння, мінеральні джерела та підйоми в Буковинські Карпати.

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: