Дивовижні фото гнізд диких птахів з Чортового болота

Працівники Олицько-Цуманського природоохоронного науково-дослідного відділення обстежили Чортове болото – один з найбільш цікавих і віддалених куточків парку "Цуманська пуща". Інспектори зафіксували місця гніздівлі хижих птахів – шуліки чорного, яструба великого, сови сірої та лелеки чорного, сліди лося.
Триває режим тиші і в цих місцях – все спокійно. Команда парку не виявила жодних порушень чи загроз. Тому пташенята ростуть спокійно.  Через те, що населені пункти розташовані далеко, тут зберігається природна тиша, що дуже важливо в цей час для ефективного відновлення флори і фауни.
Прочитайте детальніше, що таке режим тиші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

6 національних природних парків презентували нові сайти

6 національних парків представили нові сучасні сайти з інформацією про маршрути, контакти, перелік активностей, можливості де зупинитися та поїсти, детальні описи флори та фауни установи.

  • Без категорії
  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: