Мандруєте у Карпати? Тоді вам стане у пригоді “Дикий” туристичний етикет від WWF-Україна

Любите гори, ліси, полонини, дику природу і плануєте відвідати Карпати? Тоді візьміть у мандрівку "Дикий" туристичний етикет — корисний довідник, створений Всесвітнім фондом природи WWF-Україна, який розповідає про відповідальний або сталий туризм, як отримати незабутні враження від відпочинку та долучитися до збереження Українських Карпат.

Карпати — це один з найбільших осередків дикої природи Європи та України. Тут мешкають 74 види звірів — це третя частина від кількості видів ссавців загалом в Україні. А також 281 вид птахів — 80% орнітофауни України. Різноманіття флори вражає — понад 2 000 судинних рослин, серед яких чимало червонокнижних. І, звичайно, праліси — старовікові ліси, які не знали втручання людини.

 

Неповторними та колоритними є гуцульська культура і традиції. Місцеві мешканці радо приймають гостей з усієї України та з-за кордону. І нам варто шанувати й поважати їхній дім, щоб наступні покоління мали можливість насолоджуватися Карпатами.

“Дикий” туристичний етикет — це прості підказки для мандрівників, які допоможуть:

  • підготуватися до відпочинку у дикій природі,
  • отримати екологічні враження,
  • урізноманітнити дозвілля,
  • знати більше про безпеку в горах,
  • приєднатися до світової спільноти відповідальних туристів.

Переходьте на сторінку  https://specials.wwf.ua/wildetiquette, вивчайте "Дикий" туристичний етикет, отримуйте нові враження та діліться ними з усім світом. Етикет зроблений з любов'ю та повагою до туриста та дикої природи Карпат!

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: