Міндовкілля запрошує до співпраці для наповнення публічної кадастрової карти шару “Природно-заповідний фонд” актуальною інформацією

9 червня 2021 року на публічній кадастровій карті  з’явився  шар  "Природно-заповідний фонд". На  ньому вже є більш ніж 7 тис. об’єктів ПЗФ. На цю подію очікували кілька років установи природно-заповідного фонду, контролюючі органи, місцеві органи влади, а також природоохоронна громадськість.

Версія, яка опублікована на публічній кадастровій карті, не є остаточною і буде постійно оновлюватися.

Команда проєкту разом з Міндовкілля буде верифікувати дані, розміщенні на публічній кадастровій карті України, наповнювати її новими об’єктами природно-заповідного фонду тощо.

Будемо вдячні за активну участь громадськості в уточненні даних цього шару і законструктивний зворотний зв'язок.

Якщо у вас є інформація для уточнення меж природно-заповідного фонду, відображених на публічній кадастровій карті, заповніть, будь ласка, форму , щоб фахівці опрацювали ці відомості та оновили інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: