Можливості для природоохоронців і природолюбів. 14 лютого – 24 лютого

Цей тиждень насичений подіями в національних парках, також знайшли цікаві вакансії і навіть реєстрацію на забіг у Розточчі! Долучайтеся!
Події в національних парках:
  • Сьогодні, 14 лютого, національний парк “Подільські Товтри” запрошує на безоплатну палеонтологічну екскурсію. Якщо ви в Кам’янці-Подільському, долучайтеся!
  • 16 лютого парк “Кременецькі горикличе виготовити ляльку-мотанку. Майстерка платна; пройде у м. Кременець, усі кошти перерахують на ЗСУ.
  • Національний природний парк “Бойківщина” заохочує подавати свої фото птахів у годівничках на конкурс до 28 лютого.
  • Національний природний парк “Черемоський” кличе подавати статті до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень».
Можливість для змінотворців із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської області. Підкажіть, як розвиватися туристичному бізнесу в прифронтових регіонах, заповнивши анкету тут. Дедлайн — 15 лютого.
МБО “Екологія-Право-Людина” запрошує представників громадського сектору взяти участь у серії тренінгів “Процедура оцінки впливу на довкілля: інструмент громадськості у воєнний час та в період повоєнного відновлення”. Реєстрація до 24 лютого.
До 24 лютого можна зареєструватися на трейловий забіг у мальовничому Розточчі. Організовує Клуб Ультра спільно з Ведмежий Притулок Домажир. Вилазь з барлогу ТРЕЙЛ відбудеться 5 березня. Реєстрація на сторінці події.
Вакансії у ведмежому притулку Домажир: шукають онлайн-маркетинг координатор/ку, менеджер/ку з освітніх програм.
Пробуйте нове цікаве, творіть зміни!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Святогірські спалені сосни. Репортаж з національного парку на лінії фронту

Від початку повномасштабного вторгнення росіян Сергій Ковальов працює як воєнний кореспондент, тому часто буває в зоні бойових дій. Наприкінці лютого — початку березня 2024 року він повернувся з поїздки на Схід, зокрема з території національного природного парку «Святі гори» Донецької області. Публікуємо його текст про цю поїздку.

  • Війна
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: