Можливості для природоохоронців і природолюбів. 14 лютого – 24 лютого

Цей тиждень насичений подіями в національних парках, також знайшли цікаві вакансії і навіть реєстрацію на забіг у Розточчі! Долучайтеся!
Події в національних парках:
  • Сьогодні, 14 лютого, національний парк “Подільські Товтри” запрошує на безоплатну палеонтологічну екскурсію. Якщо ви в Кам’янці-Подільському, долучайтеся!
  • 16 лютого парк “Кременецькі горикличе виготовити ляльку-мотанку. Майстерка платна; пройде у м. Кременець, усі кошти перерахують на ЗСУ.
  • Національний природний парк “Бойківщина” заохочує подавати свої фото птахів у годівничках на конкурс до 28 лютого.
  • Національний природний парк “Черемоський” кличе подавати статті до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Регіональні аспекти флористичних і фауністичних досліджень».
Можливість для змінотворців із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської області. Підкажіть, як розвиватися туристичному бізнесу в прифронтових регіонах, заповнивши анкету тут. Дедлайн — 15 лютого.
МБО “Екологія-Право-Людина” запрошує представників громадського сектору взяти участь у серії тренінгів “Процедура оцінки впливу на довкілля: інструмент громадськості у воєнний час та в період повоєнного відновлення”. Реєстрація до 24 лютого.
До 24 лютого можна зареєструватися на трейловий забіг у мальовничому Розточчі. Організовує Клуб Ультра спільно з Ведмежий Притулок Домажир. Вилазь з барлогу ТРЕЙЛ відбудеться 5 березня. Реєстрація на сторінці події.
Вакансії у ведмежому притулку Домажир: шукають онлайн-маркетинг координатор/ку, менеджер/ку з освітніх програм.
Пробуйте нове цікаве, творіть зміни!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: