Національний парк “Гуцульщина”. Ідемо маршрутом “По дубині”

Якщо раз поїхати в національний парк, то може так припасти до смаку, що не змигнеш оком, як усі об'їздиш!
От, наприклад, національний природний парк "Гуцульщина". Краса ж неземна! Первоцвіти, ліси, водоспади, мегалітичні святилища, гори! А ще ж сам Косів з його музеями, веломаршрутами. А Шешори, а Пістань!
Публікуємо сьогодні фото з маршруту "По дубині", яким цього тижня ходили разом із працівниками парку та волонтерами. Це простий маршрут протяжністю 4,3 км. Розраховуйте на 2 години.
Маршрут починається за конторою Старокутського ПНДВ (поблизу бази відпочинку "Легенда Карпат"). Перша його точка — ставки, далі стежкою по мішаному лісі виходите до галявин з першоцвітами, де квітне підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, примула. Кінцева точка — науково-дослідний розсадник нацпарку "Гуцульщина". Нагадуємо, що першоцвіти зривати заборонено, але нюхати та милуватися можна досхочу!
Детально про цей маршрут та інші маршрути й активності парку можна дізнатися на сайті.
Щодо екскурсії парком можна подзвонити Надії 0973323171 або Юлії 0976926241
Подорожуйте в безпечні національні парки — набирайтеся сил і пізнавайте красу рідної природи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Зупинитися в нацпарку на ніч. Мезинський

Національні парки — це установи, які оберігають особливо цінні куточки природи. Ще одна важлива функція нацпарків — працювати з туристами. Ми часто розповідаємо про туристичні маршрути й екостежки, а чи знали ви, що в парку можна не тільки гуляти, а й лишитися на ніч?

  • Без категорії
  • Мандри

Учитися говорити простіше. Співробітники нацпарків і заповідників пройшли тренінг з комунікації

“Якщо ми будемо й далі робити свою роботу, але висловлюватися простіше, то наші ідеї знайдуть більше читачів, слухачів і прихильників”: 17-19 травня Українська природоохоронна група провела комунікаційний тренінг для співробітників природоохоронної галузі.

  • Без категорії
  • Війна
  • Конференція
  • Наука

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: