Національний парк “Гуцульщина”. Ідемо маршрутом “По дубині”

Якщо раз поїхати в національний парк, то може так припасти до смаку, що не змигнеш оком, як усі об'їздиш!
От, наприклад, національний природний парк "Гуцульщина". Краса ж неземна! Первоцвіти, ліси, водоспади, мегалітичні святилища, гори! А ще ж сам Косів з його музеями, веломаршрутами. А Шешори, а Пістань!
Публікуємо сьогодні фото з маршруту "По дубині", яким цього тижня ходили разом із працівниками парку та волонтерами. Це простий маршрут протяжністю 4,3 км. Розраховуйте на 2 години.
Маршрут починається за конторою Старокутського ПНДВ (поблизу бази відпочинку "Легенда Карпат"). Перша його точка — ставки, далі стежкою по мішаному лісі виходите до галявин з першоцвітами, де квітне підсніжник білосніжний, білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, примула. Кінцева точка — науково-дослідний розсадник нацпарку "Гуцульщина". Нагадуємо, що першоцвіти зривати заборонено, але нюхати та милуватися можна досхочу!
Детально про цей маршрут та інші маршрути й активності парку можна дізнатися на сайті.
Щодо екскурсії парком можна подзвонити Надії 0973323171 або Юлії 0976926241
Подорожуйте в безпечні національні парки — набирайтеся сил і пізнавайте красу рідної природи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Горотерапія: походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів

Від 2023 року вони пішли ще далі — і спільно із турклубом Nomad.live, ГО ФОРЗА та U.S. Forest Service почали проводити природотерапію: щотижня влаштовують походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів.

  • Війна
  • Інклюзивність

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: