Національний природний парк «Дворічанський» поповниться новими територіями

Уряд схвалив рішення про зміну меж території Національного природного парку «Дворічанський».

До його меж додатково включать ще 1566,8 га земель на території Куп’янського району Харківської області. З них – 831,2 га надаються у постійне користування.

Ці території  містять ландшафтні комплекси, у яких є байрачні ліси та водно-болотні ділянки, а також підвищені крейдяні відслонення, на яких багато різноманітної рослинності.

«Включення до складу парку таких цінних природних комплексів дає можливість забезпечити збалансоване управління цими територіями. Крім того, це важливий крок для збереження червонокнижної флори та фауни, що тут мешкає» – розповів в.о. Міністра захисту довкілля та  природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Крім того, частина цієї території входить до одного з природних ядер Слобожансько-Галицького екологічного коридору та до території Смарагдової мережі UA0000074 – «Dvorichanskyi National Nature Park»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: