Навчання, конкурси, вакансії для природоохоронців

Друзі, зібрали цікаві події та можливості для вас.

Анкети, петиції

  • Greenpeace збирає підписи під петицією на захист лісів Карпат. Петиція адресована керівникам ЄС та лідерам карпатських країн, у тому числі України: https://cutt.ly/X1SScFr 
  • Українське товариство охорони птахів / Закарпаття просить заповнити анкету про сову-сипуху в межах проєкту для збереженню сипухи на Закарпатті. Посилання на анкету  

Навчання

  • 8 грудня WWF-Україна проводить презентацію дослідження “Ліси навколо водойм: природоохоронна цінність та особливості менеджменту”. Деталі тут.
  • Громадська організація “Екологія-Право-Людина” до 15 грудня проводить набір на онлайн-курс «Механізми захисту природи в умовах війни». Розкажуть про захист природних комплексів, менеджмент заповідних територій в Україні та за кордоном, збереження біорізноманіття, лісів, поводження з відходами, захист екологічних прав громадян, вивчення наслідків військових дій на довкілля. Деталі про навчання та реєстрація тут.
  • Лісові ініціативи і суспільство ForestCom проведуть онлайн-вебінар на тему “Як та де повідомляти громаду про заплановані рубки та інші заходи у своїх лісах?”. Деталі та реєстрація.

Допомога ЗСУ

Українська Природоохоронна Група – UNCG поширила допис про збір коштів для військового і природоохоронця з Карпатського біосферного заповідника Мирослава. Деталі і номер картки: https://cutt.ly/q1VgJjo.

Вакансії

Франкфуртське зоологічне товариство шукає експертів з картування біотопів: https://cutt.ly/51SJpJZ, а до 11 грудня WWF-Україна чекає резюме на посаду головного бухгалтера.

Навчайтеся, пробуйте нове, допомагайте армії та бороніть природу! Разом переможемо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Горотерапія: походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів

Від 2023 року вони пішли ще далі — і спільно із турклубом Nomad.live, ГО ФОРЗА та U.S. Forest Service почали проводити природотерапію: щотижня влаштовують походи для військових, ветеранів, родин полеглих захисників і військових волонтерів.

  • Війна
  • Інклюзивність

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: