Новини

  Всі
Очистити фільр
img

Туристичні магніти України. Природні локації Півдня

Державне агентство розвитку туризму представило карту туристичних магнітів України на 170 об'єктів з усіх регіонів. Ми вже розповідали про магніти Центру та Заходу країни, сьогодні ж у нашому фокусі — атракції природно-заповідного фонду, які пропонує відвідати ДАРТ на півдні держави.

  • Війна
  • Мандри
img

Туристичні магніти Заходу України

Державне агентство розвитку туризму представило карту туристичних магнітів України на 170 об'єктів з усіх регіонів. Ми вже розповідали про магніти Центру країни, сьогодні ж у нашому фокусі — атракції природно-заповідного фонду, які пропонує відвідати ДАРТ на Заході держави.

  • Мандри
img

20 туристичних програм національними парками на вихідні — щоб подорожувати було зручно

Сплавитися Південним Бугом, пройти стежками давньоруських князів, вилазити на скелі, рахувати овець на полонині та хвилі Дністра — національні природні парки України відкривають усі ці можливості. Щоб спростити туристам поїздки до національних парків, команда wownature разом із працівниками 20 нацпарків і заповідників створили туристичні програми на вихідні.

  • Без категорії
img

У Слобожанському національному парку в 2023 році найбільше пташенят білого лелеки за всі роки спостережень

У липні нацпарки обліковують лелек. У Слобожанському національному природному парку навіть збирали для цього волонтерів та робили велооблік! І виявили, що за всі роки спостережень у 2023 в парку з'явилося найбільше пташенят і 4 нові гнізда!

  • Птахи
  • Наука
img

7 розмов до 7 липня: героїчні історії природоохоронців

Від осені 2022 року до весни 2023 команда ресурсу про природно-заповідний фонд України wownature.in.ua провела 7 розмов із працівниками прикордонних і деокупованих нацпарків; установ, які потерпали й потерпають від обстрілів із боку РФ.

  • Війна
img

Вітаємо природоохоронців з Днем працівника природно-заповідної справи!

Вітаємо працівників природно-заповідної справи зі святом! Дякуємо вам за відданість справі збереження природи, ентузіазм, любов до живого, яку ви передаєте відвідувачам парків, заповідників, заказників, ботанічних садів. До свята ми змонтували невеличке відео з фотографій працівників національних парків. Дізнайтеся, як проходять будні природоохоронців!

  • Наука

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: