Огляд ютуб-каналів національних парків

Минулий рік показав, що українська наука здобуває дедалі більше прихильників: видавці публікують (а українці купують!) книжки про рослини, гриби і стосунки між птахами, набирають популярності подкасти про українську природу, медіа кооперуються з науковцями задля ґрунтовних матеріалів.
Природоохоронці з національних парків не пасуть задніх: організовують тематичні екскурсії, публікують розвідки про природу на своїй території, співпрацюють з українськими та міжнародними науковими установами. Деякі національні парки розповідають про знахідки на своїх ютуб-каналах:
Стежте за сторінками улюблених парків, пізнавайте українську природу, підтримуйте науковців та відвідуйте безпечні національні парки України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Святогірські спалені сосни. Репортаж з національного парку на лінії фронту

Від початку повномасштабного вторгнення росіян Сергій Ковальов працює як воєнний кореспондент, тому часто буває в зоні бойових дій. Наприкінці лютого — початку березня 2024 року він повернувся з поїздки на Схід, зокрема з території національного природного парку «Святі гори» Донецької області. Публікуємо його текст про цю поїздку.

  • Війна
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: