Реінтродукція водяного буйвола в топ-6 історій повернення видів

One Earth назвало реінтродукцію водяного буйвола однією з шести успішних історій повернення виду. Про це громадська організація Rewilding Ukraine повідомила на сторінці у Facebook. Серед інших історій повернення сірих вовків у Єллоустонський національний парк та вівцебика в Арктику.

У травні 2019 року на острів Єрмаков, що у Дунайському біосферному заповіднику, було завезено 17 водяних буйволів силами організації Rewilding Ukraine. Близько 50 років тому вони мешкали у дельті Дунаю. Значна кількість буйволів була завезена із Закарпаття. У долині річки Тиса на фермах зберіглося невелике поголів'я водяного буйвола. Тварини були зібрані екологом і активістом Мішелем Якобі.

Відновлення лише 20 видів великих ссавців може допомогти відновленню екосистем у всьому світі

Водяні буйволи завезли на острів Єрмаков аби допомогти зберегти мозаїчні ландшафти та біорізноманіття тут. Буйволи своєрідні "архітектори". Вони розчищають чагарники і очерет, створюють калюжі, в яких оселяються різні комахи, земноводні і риби. Rewilding Ukraine повідомляє, що завезені тварини чудово себе почувають і стадо поступово збільшується.

Згідно з дослідженнями, відновлення лише 20 видів великих ссавців може допомогти відновленню екосистем у всьому світі. Завдяки відновленню таких видів, як бурі ведмеді, леви та дикі коні, більш ніж 8,5 мільйонів квадратних кілометрів можуть знову відновити свої історичні спільноти великих ссавців.

One Earth - інформаційний бюлетень з оглядом останніх наукових досліджень про клімат, які демонструють інноваційні проекти та екологічні новини з усього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: