“Школа природоохоронника” в “Слобожанському” запрошує

Національний природний парк "Слобожанський" запрошує прийняти участь у заході "Школа природоохоронника-2021" в одному з наймальовничіших національних природних парків України — краї боліт, бобрів, соснових лісів та магії дібров!

Всі охочі можуть долучитися та дізнатися більше про природоохоронну справу, збереження довкілля, отримати цінні знання та обмінятися досвідом.

Які знання ви там здобудете? Дізнаєтесь про основні аспекти природоохоронної діяльності. Буде як теорія, так і практика. Ознайомитесь з інструментарієм охорони природних комплексів, почуєте про головні виклики сьогодення. Окрім того,  отримаєте цінні навички з реалізації природоохоронних проектів, самостійної екологічної та громадської активності.

На вас чекають заняття як в аудиторіях, так і в "полях", а також подорожі у віддалені куточки парку та майстер-класи.

Захід проходитиме з 29 липня по 01 серпня 2021 року на території Володимирівського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП "Слобожанський" (Богодухівський район, Харківська область с. Володимирівка).

Розміщення: у кімнатах або у власних наметах. На території відділення є усі належні побутові умови для комфортного перебування.

Організаційний внесок, що передбачений на організаційні витрати (проживання, харчування та ін.) складає 700 грн.

Попередня реєстрація обов'язкова за посиланням:

Кількість місць обмежена!

За довідками та усіма питаннями:
+380978134628, Алла Шумілова (allashu87@gmail.com)
+380683134542, Наталія Каплоух (mousina777@gmail.com)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: