У Національному природному парку “Великий Луг” висадили 100 дерев

Національний природний парк «Великий Луг» взяв участь в акції «Створюємо ліси разом» у межах державної програми «Зелена країна». На території парку висадили 100 дерев.

“Ми хочемо об’єднати людей навколо однієї мети – зберегти планету та покращити екологічну ситуацію в країні. Такими акціями, ми виховуємо шанобливе ставлення до природи та зменшуємо вирубку дерев”, – розповіли учасники акції.

Горбенко К. Р.

Горбенко К. Р.

Національний природний парк «Великий Луг» знаходиться в степовій зоні, тому, висадка дерев тут є дуже важливою складовою:

  • це збереження лісосмуг для захисту від вітрової ерозії ґрунту, запобігання висушування та опустелювання;
  • для укріплення берегової лінії;
  • для чистого повітря та для створення місць перебування рослин і тварин;
  • збереження біорізноманіття парку в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

“Подаруй життя ялинці”: акція у Яворівському національному парку

У Яворівському національному природному парку стартувала екологічна акція “Подаруй життя ялинці”. Працівники парку разом із школярами 6 та 7 класів Івано-Франківської школи ім. І.Франка обговорили проблему вирубку хвойних дерев під час Різдвяних свят.

  • Екологія

Неочікувані гості та кумедні випадки: що фіксують фотопастки?

Лось у Національному природному парку «Сколівські бескиди». Це рідкість для карпатського регіону, адже лосі зустрічаються переважно на рівнинах, поблизу озер і боліт. Візит рідкісної тварини, нещодавно, зафіксувала фотопастка, встановлена в парку.

  • Без категорії

На боротьбу з пожежами у лісах виділили 34 млн грн

Лісова галузь отримає близько 34 млн грн на протипожежні заходи. Відповідне рішення сьогодні ухвалив Уряд на своєму засіданні. За кошти у сумі 33,7 млн. гривень буде оновлене протипожежне обладнання та техніка, що допоможе лісівникам вчасно виявляти і ліквідовувати пожежі та знизить ризик виникнення надзвичайних ситуацій на території лісгоспів.

  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: