Українським паркам передали 200 комплектів протипожежного обладнання

Пожежі, спричинені російською окупацією, нищать природоохоронні території. Тільки за останній тиждень вогонь знищив екосистеми в межах природно-заповідного фонду площею більше 1000 гектарів. 

Також у цю пору року ризик лісових пожеж постійно присутній і зростає через осушення торф’яних угідь та посушливих років через зміну клімату. Заповідні території традиційно мобілізуються для боротьби з пожежами, але тепер потрібне додаткове обладнання для подолання значно більшого пожежного ризику, з яким стикаються під час війни.

   

Для допомоги природно-заповідним установам у боротьбі з пожежами, Франкфуртське зоологічне товариство (ФЗТ) передало 70 ранцевих вогнегасників для трьох парків Полісся та 130 комплектів протипожежного обладнання та одягу для трьох територій, які межують з окупованими територіями чи окуповані частково.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Як дізнатися, чи заселилася пташка у сов’ятник. Історія однієї довгохвостої сови

Пам'ятаєте, де у дитячих книжках живуть сови? Правильно, у дуплах великих дерев. Коли таких дерев мало, совам немає де жити. Тоді працівники національних парків роблять для них будиночки, які вішають на дерево, — сов'ятники. Саме до такого будиночка провели волонтерів заходу "Операція сойка: сіємо жолуді" працівники національного парку "Гуцульщина".

  • Птахи
  • Мандри

Національний парк “Гуцульщина”. Ідемо маршрутом “По дубині”

Публікуємо сьогодні фото з маршруту "По дубині", яким цього тижня ходили разом із працівниками національного парку "Гуцульщина" та волонтерами. Це простий маршрут протяжністю 4,3 км. Розраховуйте на 2 години.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: