Весна надії. На заповідних територіях розквітають первоцвіти

Весна крокує невпинно навіть під час військового стану. У національних парках та заповідниках України розпочинається новий цикл відродження, який знаменують перші квіти та перші весняні пісні птахів.

На заповідних територіях першими розпускаються первоцвіти, звідси і назва цієї групи рослин. Співробітники природоохоронних установ приділяють їм особливу увагу, бо багато видів з них охороняються Червоною книгою України. У місцях масового зростання первоцвіти утворюють справжні яскраві килими, які справляють на відвідувачів незабутнє враження. Цього року особливо відгукуються у серці сині та жовті ділянки пролісок, тюльпанів бузького та дібровного, горицвітів і гадючої цибульки.

 

 

Весна дає надію. Заповідні території зберігають наші природні багатства, досліджують їх та відновлюють. Придивіться до перших весняних квітів – з ними розквітає Україна і наше майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

9 локацій Боржавської долини, які варто відвідати цього року

Національний природний парк не може існувати ізольовано від сусідніх громад. І справжнім успіхом є співпраця між ними, зокрема для туристів. Національний природний парк "Зачарований край" (Закарпатська область) відомий своїми вулканічними хребтами,

  • Без категорії
  • Мандри

Відпочити взимку в національному парку: 11 варіантів

Національні природні парки часто розташовані серед дикої природи, далеко від великих доріг і міст. Щоб побачити та встигнути більше, особливо коли день короткий, можна зупинитися на ніч у житлі парку. У цьому переліку зібрали установи, які мають житло з опаленням.

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: