Як допомогти ЗСУ, якщо ти нацпарк

Деокупація правобережної Херсонщини минулого тижня стала для українців святом. І — приводом ще активніше підтримувати Сили оборони України. Wowлюди з нацпарків теж щодуху допомагають війську та українцям, які постраждали через війну. 

Працівники Шацького НПП придбали військовим безпілотник, а співробітники НПП Синьогора — тепловізор. Так само тепловізор (а також бінокль) бійцям передали співробітники НПП “Кременецькі гори”. Wowлюди з нацпарку “Сколівські Бескиди” передали на фронт позашляховик — у підрозділ, де боронять Україну їхні колеги.

Директор НПП “Синевир” уже кілька разів відвідав зону бойових дій і передав бійцям допомогу від Франкфуртського зоологічного товариства (FZS) — теплі речі, спальники, продукти, воду, гігієнічні засоби, пічки-буржуйки та генератори.

Голосіївський нацпарк разом з Ганною Кузьо збирав кошти на термопушки для підрозділу, де служить співробітник парку Андрій Хрутьба. Орнітологиня провела благодійний вебінар, а парк розіграв свою сувенірну продукцію серед донаторів.

Нижньодністровський НПП надіслав бійцям на Донецький і Херсонський напрямки власноруч виготовлені вітамінні суміші для чаю, солодощі, горіхи, дитячі малюнки та маскувальні сітки. 

У нацпарку “Дністровський каньйон” влаштували прогулянку для українських бійців, які лікуються та проходять реабілітацію неподалік. Співробітники ж нацпарку “Верховинський” висадили алею хризантем у пам’ять про полеглих воїнів, зокрема капелана о. Михайла Гергелюка. 

Тим часом у нацпарку “Кременецькі гори”, крім допомоги бійцям, організували похід для людей, які вимушено переїхали з Маріуполя до Тернополя. Екологічні заходи для переселених діток так само проводять у парку “Подільські Товтри”.

Пишаємося wowлюдьми, які працюють в українських нацпарках! Разом — переможемо! Про інші ініціативи нацпарків на допомогу військовим ми писали тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Стежка для бьордвочингу в Нижньодністровському національному парку: як доїхати

У цьому матеріалі зібрали поради бьордвочерів Ігоря Вєтохіна, Олександра Бурковського та Сергія Ковальова про досвід птахоспоглядання на стежці "Шепіт заплав".

  • Птахи
  • Без категорії
  • Мандри

Човном пересувалися більше, ніж машиною: експедиція в національний парк «Прип’ять-Стохід»

Парк межує з Білоруссю, лежить у прикордонній зоні. З Києва ми їхали 6 годин чудовою варшавською трасою (автошлях E373. — Ред.). Після Маневичів треба повернути на північ і їхати до Любешева

  • Без категорії
  • Мандри

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: