У “Джарилгацькому” відкрили інклюзивний маршрут. Як ним пройти?

У Національному природному парку "Джарилгацький", на відпочинковій ділянці острова Джарилгач, відкрили туристичний маршрут "Маяки Джарилгача".

Він буде комфортним для людей з інвалідністю, які мають вади слуху. Маршрут вже протестувала сім'я Акімових, дітки яких - Олексій та Тимофій мають вади слуху.

Маршрут нещодавно промаркували вказівними знаками та інформаційними стендами. Напередодні відкриття, інформаційна арка на маршруті поповнилась ще одним стендом з видовим різноманіттям водно - болотних птахів, яких охороняють на території парку.

Тестуючи маршрут, Тимофій звертав увагу на рослини та тварини, які тут живуть і ростуть. Спочатку на стендах, тоді - вже в самому парку.

Жестом Тимофій дав знати - йому сподобалося!

Маршрут знаходиться на острові Джарилгач, східна частина острова, район маяків. Початок маршруту біля причалів, поруч із вхідною аркою парку "Джарилгацький". Час проходження - 1,5 години, довжина - 4 км. Потрапити сюди можна з причалів міста Скадовськ на теплоході чи швидкісних катерах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

На Львівщині планують створити нову природно-заповідну територію

У департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА повідомили, що розглядають можливість створення заказника місцевого значення «Лагодівський» в межах Перемишлянської територіальної громади та гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Травертинові джерела» поблизу Львова.     Працівники департаменту працюють над збором погоджень щодо створення вищевказаних об’єктів, після чого будуть розроблені проєкти створення природно-заповідних територій. Рішення про створення цих […]

  • Без категорії
  • Екологія

Російські війська знищили 600-річний дуб

Через повномасштабну війну потерпають природно-заповідні території. У природному заповіднику “Древлянський” через обстріли було знищено 600-річний дуб. Про це на сторінці у Facebook повідомила адміністрація заповідника.     Це величезне дерево висотою понад 25 метрів було огороджене та мало табличку природно-заповідного фонду України. Російські війська здійснювали обстріл території заповідника в селі Звіздаль та цілеспрямовано підпали пам’ятку […]

  • Рослини
  • Екологія

Не крадіть чужих дітей

В травні активно триває період, коли пташенята сов починають покидати гнізда та досліджувати навколишнє середовище. Сови починають гніздуватися дуже рано, ще взимку, тож у них чи не першими з’являються пташенята, яких зараз можна зустріти в парках, лісах чи навіть на вулицях міст. Особливість життя совенят полягає в тому, що вони покидають гніздо ще коли не […]

  • Без категорії
  • Птахи

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: