У “Джарилгацькому” відкрили інклюзивний маршрут. Як ним пройти?

У Національному природному парку "Джарилгацький", на відпочинковій ділянці острова Джарилгач, відкрили туристичний маршрут "Маяки Джарилгача".

Він буде комфортним для людей з інвалідністю, які мають вади слуху. Маршрут вже протестувала сім'я Акімових, дітки яких - Олексій та Тимофій мають вади слуху.

Маршрут нещодавно промаркували вказівними знаками та інформаційними стендами. Напередодні відкриття, інформаційна арка на маршруті поповнилась ще одним стендом з видовим різноманіттям водно - болотних птахів, яких охороняють на території парку.

Тестуючи маршрут, Тимофій звертав увагу на рослини та тварини, які тут живуть і ростуть. Спочатку на стендах, тоді - вже в самому парку.

Жестом Тимофій дав знати - йому сподобалося!

Маршрут знаходиться на острові Джарилгач, східна частина острова, район маяків. Початок маршруту біля причалів, поруч із вхідною аркою парку "Джарилгацький". Час проходження - 1,5 години, довжина - 4 км. Потрапити сюди можна з причалів міста Скадовськ на теплоході чи швидкісних катерах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Чи зможете ви викликати таксі з розрядженого смартфона? Заряджаємо свою “батарейку”

68 % українців не планують відпустку цього року — показало опитування Rakuten Viber, яке пройшли 100 000 українських користувачів. Українці працюють на перемогу, картають себе за відпочинок.

  • Мандри

Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.

  • Без категорії

6 національних природних парків презентували нові сайти

6 національних парків представили нові сучасні сайти з інформацією про маршрути, контакти, перелік активностей, можливості де зупинитися та поїсти, детальні описи флори та фауни установи.

  • Без категорії
  • Оперативно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: