У “Джарилгацькому” відкрили інклюзивний маршрут. Як ним пройти?

У Національному природному парку "Джарилгацький", на відпочинковій ділянці острова Джарилгач, відкрили туристичний маршрут "Маяки Джарилгача".

Він буде комфортним для людей з інвалідністю, які мають вади слуху. Маршрут вже протестувала сім'я Акімових, дітки яких - Олексій та Тимофій мають вади слуху.

Маршрут нещодавно промаркували вказівними знаками та інформаційними стендами. Напередодні відкриття, інформаційна арка на маршруті поповнилась ще одним стендом з видовим різноманіттям водно - болотних птахів, яких охороняють на території парку.

Тестуючи маршрут, Тимофій звертав увагу на рослини та тварини, які тут живуть і ростуть. Спочатку на стендах, тоді - вже в самому парку.

Жестом Тимофій дав знати - йому сподобалося!

Маршрут знаходиться на острові Джарилгач, східна частина острова, район маяків. Початок маршруту біля причалів, поруч із вхідною аркою парку "Джарилгацький". Час проходження - 1,5 години, довжина - 4 км. Потрапити сюди можна з причалів міста Скадовськ на теплоході чи швидкісних катерах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: