У “Джарилгацькому” відкрили інклюзивний маршрут. Як ним пройти?

У Національному природному парку "Джарилгацький", на відпочинковій ділянці острова Джарилгач, відкрили туристичний маршрут "Маяки Джарилгача".

Він буде комфортним для людей з інвалідністю, які мають вади слуху. Маршрут вже протестувала сім'я Акімових, дітки яких - Олексій та Тимофій мають вади слуху.

Маршрут нещодавно промаркували вказівними знаками та інформаційними стендами. Напередодні відкриття, інформаційна арка на маршруті поповнилась ще одним стендом з видовим різноманіттям водно - болотних птахів, яких охороняють на території парку.

Тестуючи маршрут, Тимофій звертав увагу на рослини та тварини, які тут живуть і ростуть. Спочатку на стендах, тоді - вже в самому парку.

Жестом Тимофій дав знати - йому сподобалося!

Маршрут знаходиться на острові Джарилгач, східна частина острова, район маяків. Початок маршруту біля причалів, поруч із вхідною аркою парку "Джарилгацький". Час проходження - 1,5 години, довжина - 4 км. Потрапити сюди можна з причалів міста Скадовськ на теплоході чи швидкісних катерах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про парк

Новини

Побачити та спробувати: у національному парку «Гуцульщина» відкрили музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця»

2023 року працівники національного природного парку «Гуцульщина» створили сучасний музейно-креативний простір «Гуцульська світлиця». Музейний, бо в ньому можна оглянути косівську кераміку, різьбу по дереву, ткацькі вироби, писанки, гуцульський стрій і прикраси, які виготовили сучасні майстри. Креативний, бо там проводять майстерки. Ви зможете навчитися:

  • Без категорії
  • Мандри

Ековолонтерство, нетворкінг, всесезонний туризм: чому українці їздять у національні парки

Довкола подорожей національними природними парками України є багато упереджень. Щоб їх спростувати, ми вирішили поспілкуватися з людьми, які обирають національні природні парки для мандрівок. І переконати українців, що подорожувати не страшно.

  • Без категорії
  • Мандри
  • Наука

Біленький пісок, утеплений будинок і 1400 км по добрій дорозі: як блогер Євгеній Довгалюк їздив у Шацький нацпарк

Екоактивіст, дослідник природи озера Супій на Київщині Євгеній Довгалюк поставив собі за мету об’їхати всі національні парки України та розповісти про свої мандри. У жовтні він разом із командою відвідав Шацький національний природний парк — і ми розпитали Євгенія про цю поїздку.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: