Події для природоохоронців. Травень

Цього тижня в Україні відзначають День вишиванки, у багатьох містах проводять дні музеїв. Національні парки теж долучаються до святкування! У цій добірці зібрали можливості, які пропонують природоохоронні організації. Тут і фототури, і забіги, і гранти, і конкурси, і навчання.
Безоплатний вхід у музеї Кам’янця-Подільського та огляд палеонтологічної експозиції нацпарку “Подільські Товтри” буде 18 травня. Єдина умова — прийти у вишиванці. Перелік локацій.
19 травня схожу акцію влаштовує ведмежий притулок “Домажир”: дає знижку на вхідний квиток відвідувачам у вишиванках.
Фототур організовує Слобожанський національний парк. 3-4 червня запрошують професіоналів і любителів провести фотосесію в парку, також будуть теоретичні та практичні заняття з фотозйомки, майстерка з мобільної фотографії. Реєстрація до 28 травня. Деталі.
Пізнавальний онлайн-марафон для дітей 6-15 років про природу проводить національний природний парк “Гуцульщина”. Обіцяють цікавощі та призи. Реєстрація триває, марафон стартує 18 травня.
2 вебінари проведуть науковці ГО “Лісові ініціативи та суспільство”
  • 18 травня, 12:00 “Що змінилося в порядку ведення лісовпорядкування і як це допоможе громадськості та правоохоронцям?”
  • 18 травня, 14:00 “Як громадськість може впливати на відновлення лісу на зрубах?”
Триває реєстрація на семінар “Ефективне урядування задля дружнього до природи та кліматично-нейтрального відновлення України”. Подія проходитиме 26 травня у Берліні (можна взяти участь онлайн). З представниками українського та німецького істеблішменту, громадянського суспільства, бізнесу та фінансового сектору говоритимуть про стале відновлення України.
Узяти участь у міжнародній науково-практичній конференції “Сучасний стан збереження природного різноманіття та сталого використання ресурсів природно-заповідних територій” кличе Яворівський національний природний парк. Заявки на участь приймають до 20 червня. 
19 травня о 10:00 відбудеться онлайн-засідання Басейнової ради Дністра.
Якщо ви з Рівненщини, то до 20 червня можете подати заявку на участь у конкурсі «зелених» стартапів. Конкурсанти змагаються за 10 000 євро. Опис програми.
Якщо ж ви з Чернігівщини, то запрошуємо взяти участь у конкурсі для юнацтва та дорослих «Одна планета – одне майбутнє». Розглядають фотороботи, екологічні проєкти та практичні екозаходи. Податися можна до кінця травня. 
Для бігунів і любителів гір. Триває реєстрація на найстаріший гірський ультратрейл України КАРПАТІЯ 2023. Забіг пройде 2-4 червня в с. Пилипець (Закарпаття). Кошти підуть на підтримку військових.
Насамкінець приємна новина: Ботанічний сад ЛНУ ім. І. Франка кличе в гості! Щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі адміністрація ботанічного саду запрошує з 10:00 до 18:00 відвідати оранжереї та територію саду за адресою: вул. Черемшини, 44, м. Львів. Про квитки тут.
Обирайте цікаве та поширюйте серед друзів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: