6 національних парків, які закохають вас в осінь

Шурхотіти опалим листям, чути запах грибів і сосен, милуватися багрянцем на горизонті… У цій добірці — 6 парків, які ми радимо відвідати цієї осені:
Цей парк лежить довкола міста Кременець, яке й саме варто відвідати, якщо вас ваблять давні костели, замки, кам’яниці. До парку найзручніше дістатися з Дубна, Тернополя, Острога. Місцевість парку мальовнича та гориста, тут зручно займатися скелелазінням, їздити на велосипеді.
Туристи часто відвідують Підгорецький, Олеський замки, однак не знають, що поряд із палацами є карстові водойми, пам’ятки УПА, скелі. Це все можна побачити в парку, від якого до Львова — 89 км.
Одне із 7 природних чудес України. Це тут розташоване затоплене місто Бакота, тут проводять геологічні екскурсії та показують унікальну ландшафтну систему, сформовану близько 20 млн років тому. Водоспади, печери, фортеці, каньйони, скельний монастир поєднані стежками завдовжки 150 кілометрів.
У цьому парку за 300 км від Києва ми радимо гуляти вздовж Десни. Вона прекрасна в будь-яку пору, але восени просто надзвичайна! У парку можна замовити екскурсію й орендувати будиночок.
Гори, вкриті різнобарвним килимом листяних і хвойних дерев, скелі (як-от Протяте каміння та Соколине око), басейни річок, перевал Німчич, водоспади — це 12 маршрутів для мандрівок, завдовжки понад 160 км. Тут можна ставити намет, їздити велосипедом, лазити скелями, у парку розвинута рекреаційна зона, поширені садиби зеленого туризму, а отже, можна відпочити в селі з користю для здоров’я.
Коли ми побачили фотографії осінньої фортеці “Тустань”, то не змогли оминути цю локацію в нашій добірці. Крім давньоруської фортеці, у національному парку ви зможете піднятися на гору Парашка, пройтися до водоспадів й озер. Відстань до Львова — 109 км.
Подорожуйте безпечними парками України та підтримуйте наше військо, щоб усі парки та заповідники якнайскоріше повернулися додому!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Новини

Ніч у музеї, розлив Десни і вода з присмаком м’яти: мандрівка в Мезинський нацпарк

Мандрівник Євгеній Довгалюк, який досліджує природу озера Супій у Київській області, вирішив відвідати з друзями всі національні парки України. Сьогодні розповідаємо про поїздку до Мезинського національного парку в Чернігівській області.

  • Мандри
  • Без категорії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: